Atak na byłego prezydenta Siedlec

Atak na byłego prezydenta Siedlec

Wojciech Kudelski, były prezydent Siedlec, miał paść ofiarą ataku niezidentyfikowanego dotąd napastnika. Kudelski trafił do szpitala, gdzie trafił na stół zabiegowy. Operacja zakończyła się powodzeniem, a życiu Kudelskiego nie zagraża niebezpieczeństwo. Aktualnie trwają poszukiwania osoby, która raniła ostrym narzędziem byłego prezydenta Siedlec Wojciecha Kudelskiego. Jak nieoficjalnie ustalił Fakt24, Kudelski miał zostać kilkukrotnie pchnięty nożem.

O ataku na Wojciech Kudelskiego poinformowali dziennikarze RMF FM. Jak wynika z ich informacji, do napaści doszło pod domem byłego prezydenta Siedlec. Aktualnie policjanci pracują na miejscu zdarzenia, m.in. zabepieczając nagrania z monitoringu. Policjanci, ze względu na dobro śledztwa, nie chcą ujawniać szczegółów zdarzenia.

– Możemy potwierdzić, że rano, przed godziną 8.00 miało miejsce takie zdarzenie. Atak przeprowadzono ostrym narzędziem, a ranny mężczyzna trafił do szpitala – powiedziała w rozmowie z Fakt24 sierżant sztabowa Aleksandra Calik z Komendy Wojewódzkiej Policji w Radomiu. Z nieoficjalnych informacji wynika, że życiu Wojciecha Kudelskiego nie zagraża niebezpieczeństwo. Zaraz po przewiezieniu do szpitala Kudelski trafił na stół operacyjny, zabieg zakończył się powodzeniem.


Czytaj więcej…

Atak na byłego prezydenta Siedlec. Wojciech Kudelski w szpitalu

Według informacji RMF FM Kudelskiego zaatakowano „ostrym narzędziem”. – W tej chwili ustalamy, czym mężczyzna został zaatakowany, dopiero po ustaleniu sprawcy będziemy mogli potwierdzić, czym został zaatakowany – powiedziała Kucharska.

Źródło: TVP Info

Były prezydent Siedlec zaatakowany nożem. Wojciech Kudelski trafił …

Jak informuje IAR, Wojciech Kudelski jest operowany. Kierownik działu organizacji i zarządzania jakością placówki Jadwiga Bielak poinformowała, że na bloku operacyjnym znajduje się zastępca dyrektora do spraw medycznych szpitala, Mariusz Mioduski.

Źródło: Wiadomosci Gazeta.pl

Wojciech Kudelski w szpitalu. Nieznany sprawca zaatakował …

Jak mówi Grzegorz Chwedoruk w rozmowie z WP, Wojciech Kudelski wracał z porannej mszy w kościele św. Stanisława. Nagle podszedł do niego nieznany mu mężczyzna. Prokuratura podaje, że napastnik prawdopodobnie zadał Kudelskiemu cios nożem.

Źródło: Wirtualna Polska

Atak na byłego prezydenta Siedlec

Wojciech Kudelski, były prezydent Siedlec, miał paść ofiarą ataku niezidentyfikowanego dotąd napastnika. Kudelski trafił do szpitala, gdzie trafił na stół zabiegowy. Operacja zakończyła się powodzeniem, a życiu Kudelskiego nie zagraża niebezpieczeństwo.

Źródło: fakt.pl

Były prezydent Siedlec zaatakowany w pobliżu domu. Jest w szpitalu

… w pobliżu domu samorządowca – czytamy na stronie RMF FM. Do zdarzenia doszło przed godz. 8 rano. Policjanci zabezpieczyli ślady na miejscu zdarzenia i analizują zapis kamer monitoringu. Wojciech Kudelski jest radnym PiS, był prezydentem Siedlec w …

Źródło: Onet.pl

Były prezydent Siedlec Wojciech Kudelski zaatakowany nożem …

Jak nieoficjalnie dowiedział się dziennikarz radia RMF FM, były prezydent Siedlec Wojciech Kudelski został zaatakowany przez nożownika. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Z pierwszych informacji wynika, że życiu samorządowca nic nie grozi.

Źródło: naTemat

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *