Arnold Schwarzenegger zaatakowany podczas spotkania w RPA …

Arnold Schwarzenegger zaatakowany podczas spotkania w RPA ...
Arnold Schwarzenegger zaatakowany w RPA. / foto: YouTube: World's Strongest Fan
Arnold Schwarzenegger zaatakowany w RPA. / foto: YouTube: World’s Strongest Fan

Arnold Schwarzeneger odbywa obecnie podróż po Afryce, podczas pobytu w Republice Południowej Afryki został zaatakowany, a wszystko się nagrało. Na nagraniu można zobaczyć mężczyznę biegnącego w kierunku Schwarzeneggera, który następnie wyskakuje i kopie aktora w plecy.

Były mistrz kulturystyki i aktor Arnold Schwarzenegger został zaatakowany przez fana na Arnold Classic Africa Festival w Sandton. Zdarzenie miało miejsce w południowoafrykańskim mieście Johannesburgu.

Na wideo, które było szeroko rozpowszechnione w sieci, można zobaczyć mężczyznę biegnącego w kierunku Schwarzeneggera tuż przed skokiem i kopnięciem go w plecy. Aktor znany z roli „Terminatora” został wepchnięty w tłum.

Schwarzenegger, założyciel festiwalu międzykontynentalnego, był w RPA na imprezie sportowej, jednej z największych tego typu w Afryce. Ochroniarze usunęli napastnika z centrum konferencyjnego. Dyrektor „Arnold Partner for Africa” powiedział, że aktorowi nic poważnego się nie stało.

Wszystko zostało natychmiast załatwione przez zespół bezpieczeństwa, ochronę na miejscu, a także policję, która również była na miejscu. Nie było problemu. Arnold w ogóle nie został ranny – powiedział Wayne Price.


Czytaj więcej…

Arnold Schwarzenegger zaatakowany podczas spotkania w RPA …

Arnold Schwarzenegger, który przebywa obecnie w RPA został zaatakowany przez nieznanego sprawcę. Na nagraniu widać mężczyznę, który biegnie w stronę aktora a następnie kopie go w plecy. Schwarzenegger został zaatakowany przez fana na Arnold …

Źródło: TVP Info

Arnold Schwarzenegger zaatakowany w RPA. Wszystko nagrała …

Do sieci trafiło nagranie z gali Arnold Classic Africa, zawodów w 90 dyscyplinach sportowych. W materiale widzimy, jak gwiazdor kina akcji filmuje przebieg wydarzeń swoim smartfonem. W pewnym momencie odwraca się i dostaje mocnego kopniaka od …

Źródło: naTemat

PILNE! Arnold Schwarzenegger zaatakowany podczas imprezy w …

Arnold Schwarzeneger odbywa obecnie podróż po Afryce, podczas pobytu w Republice Południowej Afryki został zaatakowany, a wszystko się nagrało. Na nagraniu można zobaczyć mężczyznę biegnącego w kierunku Schwarzeneggera, który następnie …

Źródło: Najwyższy Czas!

Arnold Schwarzenegger zaatakowany w Afryce. "Cieszę się, że ten …

Do nieprzyjemnej sytuacji doszło 18 maja podczas imprezy Arnold Classic Africa w Johannesburgu. 71-letni gwiazdor sędziował zawody w skakaniu na skakance i rozdawał autografy w Sandton Convention Centre. Podczas gdy pozował z fanami do selfie, …

Źródło: Wirtualna Polska

Pilne! Arnold Schwarzenegger został zaatakowany w RPA! [WIDEO]

Arnold Schwarzenegger jest nie tylko aktorem, ale także kulturystą, aktywistą i politykiem. Odbywa obecnie podróż po Afryce. 71-letni gwiazdor kina akcji został zaatakowany na dorocznej gali "Arnold Classic Africa", zawodach w 90 dyscyplinach sportowych.

Źródło: SuperBiz.SE.pl

Arnold Schwarzenegger zaatakowany w RPA. "Cieszę się, że idiota …

Na zamieszczonym w sieci nagraniu widzimy, jak napastnik podbiega do Arnolda Schwarzeneggera od tyłu i z rozbiegu uderza go obiema nogami w plecy. Aktor zniknął na dłuższą chwilę z kadru. Później widzimy już jak znów siedzi przy swoim stoliku.

Źródło: Do Rzeczy

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *