Arkadiusz Reca nie gra w klubie, ale dostał szansę w reprezentacji …

Arkadiusz Reca nie gra w klubie, ale dostał szansę w reprezentacji ...

Maciej Szczęsny na antenie TVP Sport w sposób bardzo dosadny wypowiedział się na temat gry Arkadiusza Recy w reprezentacji Polski. Były bramkarz twierdzi, że nie jest to do końca „czysta” sprawa pod względem sportowym.

Powołanie Recy do reprezentacji Polski dla wielu kibiców i ekspertów jest zaskoczeniem. Boczny obrońca w tym sezonie rozegrał w barwach Atalanty zaledwie 113 minut.

Dzisiaj na Twitterze pojawił się wpis, według którego Wisła Płock, jeśli Arkadiusz Reca rozegra 5 spotkań w reprezentacji Polski, dostanie specjalną gratyfikację w wysokości ok. 500 tysięcy euro – powiedział. – Jeżeli to jest nieprawda, to ja oczekuję, żeby w ramach pomocy Jerzemu Brzęczkowi i Arkadiuszowi Recy Wisła Płock złożyła dementi w tej sprawie.

To sprawiłoby, że gra Recy w kadrze nie budziłaby takich wątpliwości – dodał.

 

Decyzja o grze Recy w pierwszym składzie reprezentacji Polski w meczu z Łotwą spotkała się z krytyką Szczęsnego. – Właśnie taki ruch jak dzisiaj, kiedy niegrającego w swoim włoskim klubie Recę wystawia selekcjoner Brzęczek, były trener Wisły Płock, to jest obrastanie tego faktu hubą. To jest rodzaj grzyba, o ile pamiętam – podsumował.

Mecz z Łotwą jest czwartym meczem Arkadiusza Recy w barwach reprezentacji Polski.

Źródło: Twitter


Czytaj więcej…

Arkadiusz Reca nie gra w klubie, ale dostał szansę w reprezentacji …

Arkadiusz Reca mimo że nie gra w Atalancie Bergamo, znalazł się w miejsce chorego Bartosza Bereszyńskiego w pierwszym składzie reprezentacji Polski na mecz z Łotwą w el. Euro 2020. Niepokojącą kwestię w sprawie powołań i występów Recy w kadrze …

Źródło: Własne (komunikaty prasowe)

El. ME. Maciej Szczęsny oskarża Brzęczka o korupcję w sprawie …

Dzisiaj na Twitterze pojawił się wpis, według którego Wisła Płock, jeśli Arkadiusz Reca rozegra 5 spotkań w reprezentacji Polski, dostanie specjalną gratyfikację w wysokości ok. 500 tysięcy euro – powiedział. – Jeżeli to jest nieprawda, to ja oczekuję, żeby w …

Źródło: Meczyki (komunikaty prasowe)

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *