Argentyna rozbiła Meksyk, hat-trick Lautaro Martineza

Argentyna rozbiła Meksyk w pierwszej połowie. Hat-trick Martineza

Argentyna pokonała Meksyk 4:0 w towarzyskim meczu piłkarskim, który odbył się w San Antonio w USA. Wszystkie bramki padły w pierwszej połowie spotkania, a hat-trickiem popisał się Lautaro Martinez. Argentyna rozbiła Meksyk w pierwszej połowie.

Źródło: polsatsport.pl

Dla Meksyku, z kolei, była to pierwsza porażka pod wodzą Gerardo Martino – we wcześniejszych jedenastu spotkaniach za jego kadencji El Tri odnieśli dziesięć zwycięstw i raz zremisowali. ArgentynaMeksyk 4:0 (4:0). Bramki: Lautaro Martinez (16', 21' i …

Źródło: Onet.pl

Mecze towarzyskie. Hat-trick Lautaro Martineza! Argentyna rzuciła …

Argentyna pokonała w towarzyskim starciu Meksyk 4:0 (4:0). Wszystkie gole w tym spotkaniu padły w pierwszej połowie, a klasycznego hat-tricka skompletował piłkarz Interu Mediolan, Lautaro Martinez. Po raz pierwszy 22-latek do siatki trafił już w 17. minucie …

Źródło: Meczyki (komunikaty prasowe)