Apple TV czwartej generacji to teraz Apple TV HD

Apple TV czwartej generacji to teraz Apple TV HD

Zapewne w związku z wczorajszą konferencją i prezentacją nowego serwisu VOD Apple TV+ oraz nowej wersji aplikacji Apple TV – jedno i drugie ma być dostępne jesienią także i w Polsce – firma zmieniła nazwę przystawi telewizyjnej Apple TV czwartej generacji.

Big 9647d9c0 fa45 4724 b0b6 08a918bfdcc1

Od wczoraj urządzenie to nazywa się Apple TV HD. Zmiana ta jest moim zdaniem w pełni zrozumiała. Nowsza wersja tej przystawki oferująca obraz w 4K i wspierająca strumieniowanie filmów z iTunes w tej rozdzielczości nazywa się Apple TV 4K. Z kolei zaprezentowana wczoraj aplikacja, która pojawi się tej jesieni już w ponad stu krajach świata nazywa się właśnie Apple TV (TV). Przy zostawieniu starej nazwy przystawki z pewnością łatwo byłoby o zamieszanie, czy mowa jest o aplikacji, czy może jednak o urządzeniu.


Czytaj więcej…

Apple TV czwartej generacji to teraz Apple TV HD

Od wczoraj urządzenie to nazywa się Apple TV HD. Zmiana ta jest moim zdaniem w pełni zrozumiała. Nowsza wersja tej przystawki oferująca obraz w 4K i wspierająca strumieniowanie filmów z iTunes w tej rozdzielczości nazywa się Apple TV 4K. Z kolei …

Źródło: MyApple

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *