Apoloniusz Tajner wziął ślub z 29-latką

Apoloniusz Tajner wziął ślub z 29-latką

Apoloniusz Tajner (65 l.) i Izabela Podolec (29 l.) są już małżeństwem. Para pobrała się w Warszawie, a na ceremonii było obecnych wiele znanych osób. Pojawił się też jeden niespodziewany gość…

Kiedy kilka lat temu wyszło na jaw, że były trener kadry skoczków narciarskich spotyka się z młodszą od siebie o 36 lat kobietą, nikt nie wierzył, że ich związek przetrwa.

Tymczasem oni od ośmiu lat są ze sobą szczęśliwi wbrew wszystkiemu. Co więcej, na początku kwietnia wyszło na jaw, że niebawem zostaną rodzicami!

Teraz, jak się okazuje, są już także małżeństwem. Para pobrała się w piątek, 17 maja, w Warszawie.

„Super Expressowi” udało się dowiedzieć, kto ze znanych osób pojawił się na uroczystości. Oprócz Adama Małysza, Mariusza Czerkawskiego, Roberta Korzeniowskiego czy Włodzimierza Szaranowicza, na weselu bawił się także Michał Wiśniewski.

Jego obecność może dziwić ze względu na fakt, iż w ostatnim czasie głośno było o rzekomym urazie Tajnera do swojego zięcia, a wszystko przez chęć rozwodu z jego córką, Dominiką Tajner-Wiśniewską.

Gdy wyszło na jaw, że lider Ich Troje złożył pozew w sądzie, Apoloniusz Tajner miał mieć do niego niego pretensje, że zostawia jego córkę.

Wygląda jednak na to, że doniesienia medialne o ich wzajemnej niechęci były nieco przesadzone, gdyż w innym wypadku Michał Wiśniewski raczej nie dostałby zaproszenia na ślub.

Na uroczystości nie zabrakło też oczywiście Dominiki Tajner-Wiśniewskiej, która jednak nie zagrzała tam za długo miejsca, a wszystko przez próby do wieczornego finału „Tańca z gwiazdami”.

Nowożeńcom serdecznie gratulujemy i życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia! 

***

Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:


Czytaj więcej…

Apoloniusz Tajner i jego ukochana już po ślubie! Para zdecydowała …

Przyszli rodzice nie zdradzili jeszcze płci dziecka. Przypomnijmy, że Apoloniusz Tajner jest już ojcem 40-letniej Dominiki i 36-letniego Tomisława. Ma też dwoje wnuków – 13-letnich Sarę i Maksymiliana. Ukochaną poznał osiem lat temu z pociągu z Krakowa …

Źródło: VIVA!

Apoloniusz Tajner wziął ślub z Izabelą Podolec

Koniec sezonu w skokach narciarskich to dobry moment, żeby zadbać o sprawy prywatne. Na początku maja ślub wziął mistrz świata, Dawid Kubacki, a w piątek swój związek z Izabelą Podolec zalegalizował Apoloniusz Tajner.

Źródło: TVP SPORT (komunikaty prasowe)

Apoloniusz Tajner wziął ślub z młodszą o 36 lat Izabelą Podolec. Na …

Zmiany w rodzinie Tajnerów. Córka Apoloniusza bierze rozwód, a tymczasem on poślubił swoją znacznie młodszą partnerkę – Izabelę Podolec. Para niebawem zostanie rodzicami. 6. Otwórz galerię. Apoloniusz Tajner z partnerką i Michał Wiśniewski. KAPIF.

Źródło: Plotek.pl

Apoloniusz Tajner wziął ślub z 29-latką

Mariusz Czerkawski i Robert Korzeniowski. Wśród zaproszonych byli również Michał Wiśniewski. Były lider zespołu „Ich Troje” jest mężem córki Tajnera, Dominiki Tajner-Wiśniewskiej. Apoloniusz Tajner i Izabela Podolec poznali się po mistrzostwach świata …

Źródło: Radio ZET

Apoloniusz Tajner wziął ślub. Kto pojawił się na uroczystości?

Gdy wyszło na jaw, że lider Ich Troje złożył pozew w sądzie, Apoloniusz Tajner miał mieć do niego niego pretensje, że zostawia jego córkę. Wygląda jednak na to, że doniesienia medialne o ich wzajemnej niechęci były nieco przesadzone, gdyż w innym …

Źródło: pomponik.pl

Apoloniusz Tajner (65l.) ożenił się z młodszą o 36 lat Izabelą Podolec!

Podolec nie wiedziała, kim jest Apoloniusz Tajner. Na początku pomyliła go z jednym z aktorów z "Na Wspólnej". Nie, absolutnie nie wiedziałam. Wsiadł do mojego przedziału, ale ja go nie poznałam, więc mój okrzyk był "To pan?!". A Apoloniusz tak spojrzał …

Źródło: Dzień Dobry TVN (komunikaty prasowe)

Apoloniusz Tajner ożenił się z 29-latką. Wśród gości weselnych …

Apoloniusz Tajner i 21-letnia wówczas Izabela Podolec poznali się w pociągu jadącym z Krakowa do Warszawy. Były trener reprezentacji polskich skoczków i obecny prezes Polskiego Związku Narciarskiego był wtedy jeszcze żonaty. W 2014 roku …

Źródło: Pudelek

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *