Antonio Conte skomentował zainteresowanie Interu Sanchezem i …

Wybory do Parlamentu Europejskiego 2019. Godziny otwarcia lokali ...

Kibice Juventusu Turyn żądają usunięcia gwiazdy Antonio Conte ze stadionu

Kibice Juventusu są oburzeni decyzją Antonio Conte, który objął Inter Mediolan. Żądają usunięcia jego gwiazdy ze stadionu "Starej Damy".

Fani "Juve" złożyli oświadczenie, w którym domagają się usunięcia gwiazdy Antonio Conte, po tym jak podpisał kontrakt ze znienawidzonym Interem Mediolan. Ponad 3 tysiące kibiców złożyło swoje podpisy pod petycją.

Przejście do Interu nie jest odpowiednim wyborem dla Antonio Conte. Bardziej odpowiednim wyborem byłoby przejście do Napoli, Romy czy Milanu – ogłosili sympatycy "Starej Damy".

Przejście do Interu, oznacza dołączenie do klubu, który starał się – na szczęście bez powodzenia – na różne sposoby zniszczyć nas i naszą historię, a której częścią był z pewnością Conte – czytamy w petycji.

Gwiazda na stadionie pokazuje, o co chodzi w byciu prawdziwym "juventino". Tu nie chodzi tylko o przeszłość. Conte wykonując ten ruch, nie reprezentuje już ducha i prawdziwych wartości "juventino" – podkreślają kibice.

W podobnej sytuacji był Zbigniew Boniek, który odszedł z Juventusu do Romy, a następnie wielokrotnie krytykował wladze "Juve". "Zibi" nie otrzymał wspomnianej gwiazdy, ale obecnie fani twierdzą, że zasługuje na nią bardziej niż Conte.

Boniek nie otrzymał gwiazdy z tych samych powodów, a i tak bardziej na nią zasługuje teraz niż Conte – podkreślają sympatycy Juventusu.

 

 


Czytaj więcej…

Antonio Conte został trenerem Interu Mediolan

W piątek rano oficjalnie ogłoszono, że Conte został trenerem Interu, czwartej drużyny Serie A. – Rozpoczyna się nowy rozdział w moim życiu – stwierdził. Jego angaż w tym klubie nie podoba się z kolei kibicom mistrza Włoch Juventusu Turyn (bramkarzem …

Źródło: Przegląd Sportowy

Fani Juventusu chcą usunięcia Antonio Conte z alei gwiazd. "Boniek …

Inter Mediolan oficjalnie potwierdził, że nowym trenerem został Antonio Conte. Pewne było, że to nie spodoba się kibicom Juventusu Turyn. 49-latek przez trzynaście lat grał w "Starej Damie", a potem był jej trenerem. Sukcesami zapracował na miano legendy …

Źródło: WP SportoweFakty

Serie A: Antonio Conte nowym trenerem Interu. Fani Juventusu …

Antonio Conte został nowym trenerem piłkarzy Interu Mediolan – poinformował w piątek występujący w Serie A klub. Decyzja 49-letniego szkoleniowca wzbudziła wściekłość fanów Juventusu. W przeszłości Conte był długoletnim kapitanem i trenerem …

Źródło: PolskieRadio24.pl

Kibice Juventusu Turyn żądają usunięcia gwiazdy Antonio Conte ze …

Kibice Juventusu są oburzeni decyzją Antonio Conte, który objął Inter Mediolan. Żądają usunięcia jego gwiazdy ze stadionu "Starej Damy". Fani "Juve" złożyli oświadczenie, w którym domagają się usunięcia gwiazdy Antonio Conte, po tym jak podpisał …

Źródło: Własne (komunikaty prasowe)

Antonio Conte trenerem Interu Mediolan

Conte wraca na ławkę trenerską po rocznej przerwie. Nigdzie nie pracował po rozstaniu z Chelsea Londyn po rozgrywkach 2017/18. W pierwszym sezonie zdobył z angielskim zespołem mistrzostwo kraju, zaś następny zakończył się tylko piątym miejscem; …

Źródło: Wiadomości RadioZet

Antonio Conte skomentował zainteresowanie Interu Sanchezem i …

Antonio Conte w piątkowy poranek został ogłoszony nowym menedżerem Interu Mediolan, gdzie na tym stanowisku zastąpił Luciano Spallettiego. Włoch udzielił wywiadu m.in. dla BBC World Service, w którym został zapytany o swoje plany transferowe.

Źródło: ManUtd.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *