Anna Czartoryska urodziła. Znamy płeć i imię dziecka!

Anna Czartoryska urodziła. Znamy płeć i imię dziecka!

Anna Czartoryska urodziła. Na świecie pojawił się jej synek, któremu dała imię Antoni. Aktorka i jej mąż, Michał Niemczycki, powitali na świecie swoje trzecie dziecko. Para ma już 4-letniego syna Ksawerego oraz 2-letnią córkę Janinę.

Okazuje się, że maluch urodził się już kilka dni temu, jednak mama dopiero teraz postanowiła pochwalić się tą radosną nowiną. Na swoim profilu na Instagramie pokazała zdjęcie z Antosiem, którego trzyma na rękach.

Kilka dni temu powitaliśmy na świecie naszego syna Antoniego. Oboje czujemy się dobrze, a cała rodzina jest dumna i szczęśliwa, że Antoś jest już z nami. #babyboy – napisała.

 

W komentarzach pojawiło się mnóstwo komentarzy z gratulacjami:

Ale czad! Ściskamy Antośka i Ciebie Aniu! Rewelacja!

Gratulacje i dużo szczęścia życzę.

Gratulacje Aniu! Wszelkiej pomyślności dla Was – czytamy.

Dołączamy się do życzeń!


Czytaj więcej…

Anna Czartoryska-Niemczycka urodziła trzecie dziecko. Aktorka …

Anna Czartoryska jest już mamą 5-letniego Ksawerego oraz 3,5-letniej Janeczki. Aktorka nigdy nie ukrywała, że czasem wątpi w rodzicielskie umiejętności. Nie przedstawiała też macierzyństwa w samych superlatywach. „W obliczu buntu dwulatka można być …

Źródło: Radio ZET

Anna Czartoryska urodziła. Pokazała pierwsze zdjęcie z dzieckiem …

Anna Czartoryska kilka dni temu urodziła synka Antoniego. Teraz pochwaliła się na Instagramie pierwszym zdjęciem z dzieckiem. Anna Czartoryska. screen Instagram/anna_czartoryska_niemczycka. Otwórz galerię (8). Zamknij galerię. REKLAMA. Podziel się …

Źródło: Plotek.pl

Anna Czartoryska-Niemczycka została mamą

Cała rodzina nie mogła doczekać się już przyjścia Antosia na świat. Chłopiec urodził się kilka dni temu! Anna Czartoryska-Niemczycka zamieściła na Instagramie poruszający wpis i zdjęcie z maleństwem. Szczęśliwa mama i jej synek czują się wspaniale.

Źródło: VIVA!

Anna Czartoryska-Niemczycka urodziła. Pokazała zdjęcie dziecka i …

Do tej pory Anna Czartoryska naprawdę rzadko chwaliła się życiem prywatnym. W sieci można co prawda znaleźć jeszcze zdjęcia aktorki z jej dziećmi: synem Ksawerym i córką Janiną, ale jest ich naprawdę niewiele. O tym, że Anna Czartoryska-Niemczycka i …

Źródło: Plejada.pl

Czartoryska-Niemczycka urodziła. Pokazała dziecko

Anna Czartoryska-Niemczycka (35 l.) ponownie została mamą. To już jej trzecie dziecko. Aktorka nie była wylewna na temat swojej ciąży, jednak w sieci publikowała zdjęcia brzucha, zdjęcia z baby shower, fotografie ubranek oraz akcesoriów dla dziecka.

Źródło: fakt.pl

Anna Czartoryska urodziła! Zdradziła płeć i imię dziecka

Anna Czartoryska urodziła dziecko. Poinformowała na Instagramie, że została mamą – to synek, ma na imię Antoś. Antoś przyszedł na świat kilka dni temu. Anna Czartoryska pochwaliła się zdjęciem maleństwa na swoim profilu na Instagramie: Kilka dni temu …

Źródło: Dzień Dobry TVN (komunikaty prasowe)

Anna Czartoryska urodziła. Znamy płeć i imię dziecka!

Aktorka pokazała urocze zdjęcie. Anna Czartoryska właśnie pochwaliła się na Instagramie radosną nowiną. Aktorka zamieściła zdjęcie ze swoim nowo narodzonym dzieckiem i zdradziła jego imię. Internauci składają jej serdeczne gratulacje. Zobacz także.

Źródło: Radio ChilliZet

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *