Angielskie media: Ole potrzebuje cudu na Camp Nou

Angielskie media: Ole potrzebuje cudu na Camp Nou

„Telegraph”: Manchester jeszcze nie odłożył rękawic

Dziennik podkreśla, że bramka na wyjeździe daje Barcelonie dużą przewagę, jednak losy rewanżowego spotkania nie są jeszcze przesądzone. – Manchester nie odłożył jeszcze rękawic. Pomimo porażki Czerwone Diabły udadzą się na Camp Nou, wierząc, że nadal ma szanse na awans – czytamy w „Telegraph”. Dziennik przywołuje poprzedni mecz w Lidze Mistrzów z Paris Saint-Germain, w którym Anglicy odrobili stratę z pierwszego spotkania.

„The Sun”: Ole potrzebuje cudu na Camp Nou

– Samobójczy gol Shawa sprawia, że Ole potrzebuje cudu na Camp Nou, by awansować do półfinału – czytamy w dzienniku. „The Sun” podkreśla również, że VAR po raz kolejny spełnił swoją rolę. Czerwone Diabły nie potrafiły dziś wypracować sobie skutecznej akcji, więc wytrącenie Barcelony z Ligi Mistrzów wydaje się być niemożliwe.

„The Guardian”: Manchester do Barcelony powinien udać się z nadzieją

Dziennik nie przekreśla jeszcze szans Czerwonych Diabłów, także przypominając mecz z 1/8 finału LM z Paris Saint-Germain. – Manchester do Barcelony powinien udać się z nadzieją. Musi jednak pamiętać, że Duma Katalonii to nie PSG i na swoim stadionie będzie czuć się bardzo pewnie – czytamy w „The Guardian”. Dziennik podkreśla również, że Solskjaerowi nie udało się zdominować Barcelony, tak jak zapowiadał to przed spotkaniem. – Manchester może awansować, ale będzie to trudne – czytamy dalej w dzienniku.


Czytaj więcej…

Angielskie media: Ole potrzebuje cudu na Camp Nou

"The Guardian": Manchester do Barcelony powinien udać się z nadzieją. Dziennik nie przekreśla jeszcze szans Czerwonych Diabłów, także przypominając mecz z 1/8 finału LM z Paris Saint-Germain. – Manchester do Barcelony powinien udać się z nadzieją.

Źródło: Onet.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *