„Ameryka Express”: Adam Zdrójkowski wystąpi w programie. Nie …

„Ameryka Express”: Adam Zdrójkowski wystąpi w programie. Nie ...

Adam Zdrójkowski to, obok Julii Wieniawy i Macieja Musiała, aktor młodego pokolenia, który popularność zawdzięcza roli w „Rodzince.pl”. Jednak pierwsze serialowe kroki stawiał na planie „Rodziny zastępczej”, gdzie wcielał się w rolę Pawełka. Widzowie mogą kojarzyć go również z występów w filmach „Boisko bezdomnych”, „Być jak Kazimierz Deyna” oraz „Ciacho”. Poza karierą aktorską Zdrójkowski świetnie odnalazł się także jako prezenter, współprowadząc muzyczne show „The Voice Kids”. Ma za sobą występ w „Tańcu z gwiazdami”.

Prywatnie Adam związany jest z Wiktorią Gąsiewską, koleżanką z planu „Rodzinki.pl”. Para występuje wspólnie w „Dance, dance, dance”, a ich pierwszy wspólny występ zachwycił jurorów. Teraz przed Zdrójkowskim kolejne telewizyjne wyzwanie.


Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Rozpoczęły się prace nad kolejną edycją „Ameryka Express”. Producenci prowadzą już rozmowy z potencjalnymi uczestnikami. Wśród gwiazd, które otrzymały zaproszenie do programu, znalazł się także Adam Zdrójkowski. Naturalnym wydawało się, że 18-latek na wyprawę zabierze swoją partnerkę. Okazuje się jednak, że towarzyszyć w zmaganiach będzie mu inna osoba.

Według informacji podanych przez „Party” Adam wystąpi w programie ze swoim ojcem. Wiktorię ma cieszyć takie rozwiązanie, propozycje zawodowe mogłyby kolidować z koniecznością opuszczenia kraju.

Nowa edycja „Ameryka Express” ma pojawić się w TVN jesienią 2019 roku.

ZagłosujZamierzasz oglądać nową edycję „Ameryka Express”?

RadioZET.pl/MF


Czytaj więcej…

„Ameryka Express”: Adam Zdrójkowski wystąpi w programie. Nie …

Producenci prowadzą już rozmowy z potencjalnymi uczestnikami. Wśród gwiazd, które otrzymały zaproszenie do programu, znalazł się także Adam Zdrójkowski. Naturalnym wydawało się, że 18-latek na wyprawę zabierze swoją partnerkę. Okazuje się jednak …

Źródło: Radio ZET

Adam Zdrójkowski weźmie udział w "Ameryka Express"? Nie …

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska są obecnie jedną z najgorętszych par w polskim show-biznesie. Zakochani poznali się na planie serialu "Rodzinka.pl", a spotykają się od przeszło dwóch lat. Ich uczucie z każdym miesiącem przybiera na sile.

Źródło: Plotek.pl

TVN: Adam Zdrójkowski nie zabierze w podróż Wiktorii Gąsiewskiej?

Jak informuje magazyn Party, Adam Zdrójkowski zgodził się przyjąć propozycję udziału w kolejnej edycji reality show Ameryka Express. Fani spodziewali się, że aktor poprosi Wiktorię Gąsiewską, swoją partnerkę, by wystąpiła w programie razem z nim.

Źródło: Lelum.pl

Aktor z serialu "Rodzinka.pl" pokazał brata bliźniaka! "Podobno …

Adam Zdrójkowski to gwiazda serialu "Rodzinka.pl". W ostatnim czasie to jeden z najpopularniejszych młodych aktorów w kraju. Adam opublikował właśnie wspólne zdjęcie ze swoim bratem bliźniakiem. Stwierdził, że wcale nie są do siebie podobni. ZOBACZ …

Źródło: Express Ilustrowany

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *