Ale wpadka! Jessica Mercedes błysnęła majtkami. I to jak! [ZDJĘCIA]

Ale wpadka! Jessica Mercedes błysnęła majtkami. I to jak! [ZDJĘCIA]

Taka wpadka to koszmar każdej kobiety! Słynna blogerka Jessica Mercedes (26 l.) radośnie kroczyła na pokaz Macieja Zienia, gdy wichura nagle poderwała jej sukienkę. Cała Warszawa ujrzała to, co celebrytka chciała zakryć. Szczęście nie sprzyjało tego dnia Jessice. Najpierw niemal zaliczyła wywrotkę, a potem jej sukienka spłatała jej wielkiego figla.

„Wielkie wejście, czyli mój powrót na salony w stylu Marilyn Monroe… Najpierw się potknęłam, a później prawie pokazałam majtki” – napisała na Instagramie Jessica.

Mamy złe wieści dla Jessiki – nie pokazała majtek „prawie”, tylko całkowicie. Niby przeminęło z wiatrem, ale fotografia została, choć czujemy, że następnym razem blogerka będzie pilnować sukienki jak oka w głowie.

W tym mieście uprawiają najwięcej seksu! Zaskoczeni?


Czytaj więcej…

Jessica Mercedes zaliczyła spektakularną wpadkę. Wszyscy …

Jessica Mercedes jeszcze niedawno bawiła się na festiwalu Coachella. Mimo że od jej powrotu do kraju minęło niewiele czasu, blogerka zdążyła już wziąć udział w kilku warszawskich eventach. M.in. nie zabrakło jej na pokazie kolekcji Macieja Zienia, który …

Źródło: Radio ChilliZet

Ale wpadka! Jessica Mercedes błysnęła majtkami. I to jak! [ZDJĘCIA]

Taka wpadka to koszmar każdej kobiety! Słynna blogerka Jessica Mercedes (26 l.) radośnie kroczyła na pokaz Macieja Zienia, gdy wichura nagle poderwała jej sukienkę. Cała Warszawa ujrzała to, co celebrytka chciała zakryć. Szczęście nie sprzyjało tego …

Źródło: SuperBiz.SE.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *