Aladyn – nowa piosenka w teledysku promującym film Disneya

Aladyn - nowa piosenka w teledysku promującym film Disneya

Aladyn opowiada historię tytułowego chłopaka, złodziejaszka, który zakochuje się w córce sułtana. Jego sojusznikiem ma być Dżin, a wrogiem groźny Jafar. Dostaniemy tę samą historię co w filmie animowanym z lat 90, ale z pewnymi nowościami i zmianami. Między innymi mają pojawić się nowe piosenki.

W obsadzie są Will Smith (Dżin), Mena Massoud (Aladyn), Naomi Scott (księżniczka Dżasmina), Marwan Kenzari (Jafar), Navid Negahban (sułtan), Nasim Pedrad (Dalia), Billy Magnussen (książę Anders) i Numan Acar (Hakim). Za kamerą projektu stoi Guy Ritchie. Film jest od dzisiaj grany w polskich kinach.

Jedną z nowych piosenek w filmie jest utwór pod tytułem Speechless, wykonywany w produkcji przez Dżasminę. W sieci pojawiło się oficjalne wideo promujące tę piosenkę. Możecie je zobaczyć poniżej.

 


Czytaj więcej…

Aladyn – nowa piosenka w teledysku promującym film Disneya

Aladyn opowiada historię tytułowego chłopaka, złodziejaszka, który zakochuje się w córce sułtana. Jego sojusznikiem ma być Dżin, a wrogiem groźny Jafar. Dostaniemy tę samą historię co w filmie animowanym z lat 90, ale z pewnymi nowościami i zmianami.

Źródło: naEKRANIE.pl

Aladyn – zobaczcie teledysk promujący film!

Do kin właśnie wchodzi wersja live-action kultowej animacji. Tymczasem udostępniono teledysk, który śpiewa Naomi Scott. Wideo jest połączeniem ujęć pokazujących aktorkę w studiu ze scenami z produkcji.

Źródło: Movies Room

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *