Aktorka zemdlała w Cannes. Co się wydarzyło?

Aktorka zemdlała w Cannes. Co się wydarzyło?
Dodano:
Elle Fanning, najmłodsza jurorka Cannes, ponownie w objęciach Czarownicy

fot.PAP/EPA

Do roli Aurory, w drugiej części filmu „Czarownica”, Elle Fanning wróciła po sześciu latach. Zdradziła, że długo zastanawiała się, jaki obraz chce ukazać. Wniosek był oczywisty – Aurora to postać silnej dziewczyny, która nie traci ze swojej dziewczęcości.

„Nie wiem, czy kiedykolwiek pracowałem z aktorką, która gra tak instynktownie jak Elle” – mówił Colin Farrell. Nicole Kidman była pod wrażeniem jej wdzięku i aktorskiej lekkości: „Jej praca nie zdradza żadnego wysiłku”.

Elle Fanning ponownie pojawi się u boku Angeliny Jolie w drugiej części filmu „Czarownica”. „Minęło sześć lat od ostatniego spotkania z moją bohaterką Aurorą. Cóż mogę powiedzieć. Przede wszystkim mamy wspaniałą obsadę Michelle Pfeiffer, Angelina Jolie. To niezwykłe doświadczenie, powrócić po latach do tej samej postaci, długo zastanawiałam się, jak chcę ją zagrać, co muszę w niej odkryć. Zastanawiałam się, co chcę pokazać i przekazać tym młodym dziewczynom, które widziały pierwszą część filmu” – przyznaje w jednym z wywiadów Fanning.

Zdradza, że wiele czasu poświęciła na budowanie postaci, która w pewnym sensie dojrzała razem z nią. „Moja bohaterka jest księżniczką ubraną w różowe stroje. Jednak Angelina zwróciła uwagę na jedną rzecz – to, że moja bohaterka jest bardzo dziewczęca, nie odbiera jej siły. Kiedy na nią patrzymy widzimy jej ogromną siłę, upór, podejmuje własne decyzje i dokonuje często trudnych wyborów” – dodaje.

Aktorka, która jest młodszą siostrą Dakoty Fanning, żartobliwie przyznaje, że jest osobą, która oddaje starego ducha, skrywanego w młodym ciele. Choć ma zaledwie 21 lat, jej dorobek filmowy jest imponujący. Nic dziwnego, w końcu swój pierwszy angaż otrzymała w wieku dwóch lat. W rozmowie z „Vogue” przyznała również, że często myśli, że gdyby nie jej siostra Dakota, ona sama prawdopodobnie nie zaczęłaby grać.

Tym bardziej, że siostry Fenning miały robić karierę sportową, a nie błyszczeć na srebrnym ekranie – mama zawodowo grała w tenisa, porzuciła swoją karierę, aby wspierać córki, tata natomiast grał w baseball. Jak przyznaje sama Elle sportowe zacięcie bardzo jej pomaga w pracy, zauważa również, że praca aktora ma nawet coś wspólnego z pracą sportowca.

„Myślę, że aktorzy i sportowcy są podobni. Wyznaczasz sobie cel; jesteś gotowy na wyzwanie. Przygotowujesz się do meczu lub przygotowujesz się do roli. Adrenalina, gdy masz wielką scenę do zrobienia, jest ogromna” – wspomina w rozmowie z „The Guardian”.

Elle nie ukrywa również swojej ogromnej słabości do Marilyn Monroe. Przez wiele lat studiowała wywiady z nią. „Zawsze można było zobaczyć emocje, które odczuwała… w jej oczach” – mówi na łamach „Vogue”. „Nie wiedziała, jaka jest wspaniała” – dodaje.

Co ciekawe, Elle zastanawiała się np. jak wyglądałyby profile Monroe w mediach społecznościowych. Ona sama przez lata stawiała im opór. A ponieważ uwielbia sztuki wizualne, nawet zastanawiała się, czy nie aplikować na studia fotograficzne, Instagram okazał się dla niej najbardziej kuszący. Choć technologia nadal jest dla niej czarną magią.

Gdzie widzi się w przyszłości? Chce reżyserować, nie tylko dlatego, że kocha to, co wizualne. „Jako aktorka odkrywasz i realizujesz czyjąś wizję. Wolę te wizje kreować” – przyznaje. (PAP Life)


Czytaj więcej…

Aktorka zemdlała w Cannes. Co się wydarzyło?

We wtorek 21-letnia Elle Fanning, gwiazda takich filmów, jak „Czarownica", „Super 8" czy „Ginger i Rosa", zemdlała na festiwalu. Aktorka, która jest jedną z jurorów na tegorocznym Festiwalu Filmowym w Cannes, nagle źle się poczuła podczas uroczystej …

Źródło: fakt.pl

Cannes 2019: Elle Fanning zemdlała w trakcie uroczystej kolacji

Siedząca obok swojej siostry Dakoty Elle miała zasłabnąć i osunąć się z krzesła na ziemię. Na szczęście z pomocą ruszył aktorce siedzący niedaleko Colin Firth. Gwiazda opuściła salę w towarzystwie ochrony oraz swojej siostry – Dakoty Fanning. Aktorka …

Źródło: Radio ZET

Elle Fanning, najmłodsza jurorka Cannes, ponownie w objęciach …

Do roli Aurory, w drugiej części filmu "Czarownica", Elle Fanning wróciła po sześciu latach. Zdradziła, że długo zastanawiała się, jaki obraz chce ukazać. Wniosek był oczywisty – Aurora to postać silnej dziewczyny, która nie traci ze swojej dziewczęcości.

Źródło: RMF Classic

Cannes 2019. Elle Fanning zemdlała podczas festiwalowej kolacji …

Elle Fanning – starsza siostra innej znanej aktorki, Dakoty Fanning, zemdlała na kolacji podczas Festiwalu Filmowego w Cannes. Dziewczyna upadła podczas uroczystości Chopard Trophy. Co się stało?

Źródło: Telemagazyn.pl

Cannes 2019: boska Elle Fanning na premierze nowego filmu …

Cannes 2019 wciąż trwa. Każdego dnia gwiazdy próbują wyróżnić się strojem na czerwonym dywanie. Jedną z najlepiej ubranych aktorek tegorocznego festiwalu jest niewątpliwie Elle Fanning. Na premierze najnowszego filmu Quentina Tarantino wyglądała …

Źródło: Plejada.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *