Aktorka ze "Smallville" przyznała się do uczestniczenia w seks …

Joanna Kulig zagra w Paryżu u zdobywcy Oscara

zobacz więcej wideo »

Allison Mack podczas poniedziałkowej rozprawy przyznała, że werbowała kobiety do sekty. Potwierdziła też, że groziła członkiniom opublikowaniem kompromitujących materiałów, gdyby te chciały ujawnić prawdę o działalności Nxvim.

– Muszę wziąć na siebie pełną odpowiedzialność za swoje czyny – powiedziała przed sądem.

Aktorka jest jedną z sześciu osób, którym prokuratura postawiła zarzuty w ramach dochodzenia w sprawie działalności grupy Nxvim.

Zdaniem śledczych organizacja ta – oficjalnie uchodząca za wspierającą rozwój osobisty – w rzeczywistości była sektą, której członkinie były zmuszane do pracy i świadczenia usług seksualnych jej liderowi.

Grupa miała charakter piramidy: członkowie płacili tysiące dolarów za kursy, które miały im przynieść awans w hierarchii.

Sama Mack była uważana za jedną z bliskich współpracowniczek lidera Nxvim. Do jej zadań należało m.in. werbowanie nowych członków w środowisku aktorskim.

– Wierzyłam, że intencją Keitha Raniere’a było pomaganie ludziom. Myliłam się – powiedziała przed sądem Mack.

Aktorka zeznała, że dostała polecenie od Raniere’a, by zbierała kompromitujące materiały i zdjęcia dwóch kobiet z grupy, grożąc ich upublicznieniem, jeśli chciałyby ujawnić informacje o działalności sekty.

Przywódca organizacji został aresztowany przez FBI w 2018 pod zarzutem m.in. handlu ludźmi i zmuszania kobiet do seksu. Adwokat mężczyzny odpiera zarzuty twierdząc, że do stosunków dochodziło za obopólną zgodą.

Zobacz też >> Na skróty po szczęście. Dlaczego sekty wciąż przyciągają?

Wyrok w sprawie zapadnie 11 września. Aktorka może zostać skazana nawet na 40 lat więzienia.

Allison Mack jest najbardziej znana z roli Chloe Sullivan w amerykańskim serialu „Tajemnice Smallville”. Na swoim profilu na Instagramie przedstawia siebie m.in. jako „gawędziarza”, „maniaka filmowego” i „teatralnego widza”.
Czytaj więcej…

Werbowała kobiety do sekty. Aktorka przyznała się do winy

Allison Mack znana z serialu "Tajemnice Smallville" przyznała się przed sądem w Brooklynie do zarzutów werbowania kobiet do sekty Nxvim z Nowego Jorku. Kobiety były wykorzystywane seksualnie przez przywódcę organizacji Keitha Raniere'a. Allison …

Źródło: TVN24

Allison Mack z serialu "Tajemnice Smallville" przyznała się do …

Jak podaje Reuters, Allison Mack przyznała się w poniedziałek podczas przesłuchania do uczestniczenia w werbowaniu kobiet do sekty, która działała na terenie Nowego Jorku. Kobiety należące do "grupy samopomocy NXIVM" były później wykorzystywane …

Źródło: Plotek.pl

Allison Mack z Tajemnic Smallville werbowała kobiety do seksualnej …

Allison Mack z Tajemnic Smallville werbowała kobiety do seksualnej sekty NXIVM. Zarzuty zostały jej postawione już na początku 2018 roku, jednak wówczas Mack wszystkiemu zaprzeczała. Dopiero podczas rozprawy, która miała miejsce 8 kwietnia 2019, …

Źródło: Radio Eska

Aktorka ze "Smallville" przyznała się do uczestniczenia w seks …

W kwietniu 2018 roku pojawiły się informacje, że Allison Mack działała w konspiracji z Keithem Ranierem – szefem grupy Nxivm, która z założenia miała działać jako grupa samopomocowa. W trakcie śledztwa okazało się jednak, że w rzeczywistości była …

Źródło: Antyradio.pl

Gwiazda "Smallville" przyznaje się do stręczycielstwa

Allison Mack, aktorka znana z serialu "Tajemnice Smallville", zmieniła zdanie i przyznała się do zarzutów stawianych jej w sprawie kryminalnej działalności NXIVM. Wcześniej twierdziła, że jest niewinna. 149270_1.1.jpg · Mack została oskarżona przed …

Źródło: Filmweb (komunikaty prasowe)

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *