"Agent – Gwiazdy": Mariola przeszła załamanie. "Ja was bardzo nie …

Huawei Watch GT Active – ciekawa propozycja dla aktywnych

Kolejny odcinek programu "Agent – Gwiazdy" już za nami! Na uczestników znów czekał szereg zadań, ale zanim pojawiły się przysłowiowe schody, gwiazdy musiały opanować śmiech! Komu poszło najlepiej?A kto odpadł z programu? Przeczytajcie, co działo się w 5. odcinku!

W ostatnim odcinku programu pożegnaliśmy Agatę Nizińską. Nikt nie spodziewał się, że piosenkarka odpadnie. Wiele osób stawiało na Wiktora Mrozika, jak i Damian Kordas wzbudził spore podejrzenia u uczestników. Niektórzy zaczęli też zastanawiać się czy Kołakowska lub Koterski nie są agentami? W programie nie brakowało emocji!

Rozumiem różne sposoby na manipulacje i ukrywanie swoich emocji – powiedziała Viola Kołakowska mówiąc o Wiktorze. 

Zobacz także: Julia Wróblewska zdradza kulisy Agenta! Co sądzi o odejściu Edyty Górniak? "Podziwiam!"

Pierwsze zadanie od Kingi Rusin polegało na zdjęciu butów i wsunięciu bosych stóp pod kotarę. Uczestnicy nie mogli się śmiać, gdy pod stołem byli… łaskotani! Gwiazdy walczyły o dwa immunitety, nie o pieniądze. Pierwsza (jeszcze przed startem zadania) zaśmiała się Mariola Gołota, która została sprowokowana przez Miśka Koterskiego zaczepkami. Żona Andrzeja oburzyła się i szybko wywiązała się kłótnia między gwiazdami. Poszło o ciepłą wodę, którą żona Gołoty zużyła całą! 

– Mariola specjalnie myła się tyle czasu, aż skończyła się ciepła woda – wyznała Angelika Mucha. 

– Dlaczego spadła na nas kara? – zapytał Misiek.

– Bo was nie lubię – odpowiedziała mu Mariola. 

Immunitety wygrali Viola Kołakowska i Misiek Koterski.

W programie doszło też do konfliktu między Violą i Kasią Wołejnio. 

– Szczuje wszystkich między sobą takim syfem i takim chamstwem, że się nie mieści – powiedziała Kołakowska. 

Ty jesteś fałszywa jak pies i zawsze byłaś – odpowiedziała jej Kasia.

W kolejnym zadaniu uczestnicy zostali podzieleni na trzy grupy: quadowców, snajperów i łuczników. Quadowcy mieli przewieźć strzały do łuczników, podczas gdy snajperzy strzelali do nich (Viola i Misiek) broniąc swoich immunitetów. Angelika Mucha została postrzelona jako pierwsza. 

– Najbardziej chciałam upolować jedna osobę, była nią Kasia – powiedziała Kołakowska. – Dostała? Jeeeest dostała! 

– Niech Viola wywali na mnie jeszcze jeden magazynek. Nie ma problemu – odparła Wołejnio.  

Mariola Gołota, której udało się dojechać do łuczników zgubiła po drodze strzały! 

– Wyobrażałam sobie, że jeśli Michał zobaczy, że ja jestem na kładzie do wyładuje całą serię na mnie – wyznała Mariola.

– Największy szał był na Mariolę – przyznał Koterski!

Łucznikom nie udało się zestrzelić immunitetów Miśka i Violi na tarczy. Ale skoro snajperzy nie postrzelili wszystkich uczestników, to i tak gwiazdy straciły immunitety.

Edyta Górniak w czerwonej sukni do ziemi! Ostatnio bardzo podobną założyła... Anna MuchaAgent Gwiazdy

Trzeciego zadania nie było. Gwiazdy musiały przejść test o Agencie, gdzie pięć pytań dotyczyło przyszłej konkurencji, jaką było przejście parku linowego. Angelika Mucha, która wcześniej była liderką grupy została z tej funkcji zwolniona. Stało się tak na prośbę m.in. Miśka Koterskiego i Marii Sadowskiej, którzy wytypowali na nowego lidera Mariolę. Żona Gołoty nie odzywała się od doby do pozostałych uczestników. Wybór jej jako lidera miał być formą przeprosin.

Pierwsi park linowy przeszli Rafał Jonkisz i Andrzej Gołota. Gwiazdy otrzymały jokery cofające, dzięki którym mogły anulować złe odpowiedzi w teście. Z programem pożegnała się Mariola. 

Zostawiam mężulka w waszych rękach. Więc nie zróbcie mu krzywdy – powiedziała Mariola.

Myśleliście, że Mariola jest Agentem?

East News

Kto jest Agentem?

x-news.pl

Zobacz także: Dramatyczne wyznanie Edyty Górniak! "Moje dziecko umierało"


Czytaj więcej…

Agent Gwiazdy 4: Mariola Gołota przyznaje, że nie lubi reszty …

W popularnym programie Agent Gwiazdy 4. konflikt na linii Mariola Gołota – reszta uczestników zaostrza się. Niektórzy uważają, że kobieta jest tytułowym agentem. Niestety, tego dowiemy się dopiero za kilka odcinków. A co wydarzy się już dzisiaj? Zobaczcie!

Źródło: RMF FM

Agent. Gwiazdy: z programu odpadła Mariola Gołota

Kolejny odcinek programu "Agent. Gwiazdy" rozpoczął się od kłótni. Mariola Gołota miała żal do kolegów za grę w pokera, kiedy nikt nie chciał stanąć po jej stronie. W pierwszym zadaniu do wygrania można było wygrać 2 immunitety. Wygrali je Viola i Michał.

Źródło: SuperBiz.SE.pl

"Agent – Gwiazdy". Wszyscy myśleli, że jest agentem, a ona odpadła …

"Agent – Gwiazdy". Kolejny odcinek jest już za nami. Z programem pożegnała Mariola Gołota, co dla wielu może być sporym zaskoczeniem. Emocje sięgały zenitu, bo doszło do poważnego zgrzytu na linii Kasia Wołejnio – Viola Kołakowska. REKLAMA.

Źródło: Plotek.pl

​Andrzej Gołota dostał ofertę walki na milion dolarów

W wywiadzie dla portalu sporteuro.pl żona pięściarza Mariola Gołota zdradziła, że jej mąż otrzymał konkretną ofertę powrotu, na wieść o której "oczy trochę mu się zaświeciły". Później, gdy przesłane zostały dokumenty, okazało się, że propozycja była …

Źródło: Interia

Agent gwiazdy 4 – kto odpadł w piątym odcinku programu i co się …

Mariola Gołota a właściwie Mariola Babicz-Gołota jest z wykształcenia prawnikiem. Prowadzi w Chicago własną kancelarię. W 1990 kobieta pobrała się z Andrzejem Gołotą. Po roku para doczekała się pierwszego dziecka – córki Alexandry. W 1997 roku …

Źródło: Radio ZET

"Agent – Gwiazdy": Mariola przeszła załamanie. "Ja was bardzo nie …

Jest nam przykro, Mariola, że się do nas nie odzywasz i mamy propozycję, byś dzisiaj to ty była liderem – powiedział Misiek tuż przed zadaniem. Z takiego stanu rzeczy nie była zadowolona dotychczasowa liderka Angelika oraz Damian, który potrafi owinąć ją …

Źródło: Wirtualna Polska

"Agent – Gwiazdy 4" odcinek 5. Test dotyczący przyszłości i …

Zadaniem snajperów – Wioli i Miśka – było zestrzelenie quadowców, natomiast qadowcy – Andrzej, Mariola, Angelika, Rafał, Kasia i Wiktor – musieli dostarczyć strzały łucznikom – Marysi i Damianowi. Ci z kolei musieli trafić w punkty na tarczach, pod którymi …

Źródło: Telemagazyn.pl

Kłótnia o wodę, strzelanie do uczestników i park linowy! Kto odpadł …

Pierwsza (jeszcze przed startem zadania) zaśmiała się Mariola Gołota, która została sprowokowana przez Miśka Koterskiego zaczepkami. Żona Andrzeja oburzyła się i szybko wywiązała się kłótnia między gwiazdami. Poszło o ciepłą wodę, którą żona Gołoty …

Źródło: Party.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *