"Agent – Gwiazdy 4" odcinek 5. Test dotyczący przyszłości i …

"Agent - Gwiazdy 4" odcinek 5. Test dotyczący przyszłości i ...

To był już 5. odcinek programu „Agent – Gwiazdy”. Niestety, z programem musiała pożegnać się Mariola Gołota, która podczas testu błędnie wytypowała tytułowego agenta. To spore zaskoczenie, gdyż to właśnie żona Andrzeja Gołoty budziła do tej pory najwięcej kontrowersji w programie. Widzowie byli już wręcz pewni, że to ona jest Agentem, a jednak okazało się, że najwidoczniej tylko próbowała go udawać. Podczas odcinka nie zabrakło oczywiście sporych emocji. Wszystko za sprawą konfliktu, jaki narodził się pomiędzy dwoma uczestniczkami. Ale wcześniej również działo się sporo.

Na samym początku odbyła się przezabawna walka o aż dwa immunitety. Dlaczego zabawna? Bo uczestnicy byli łaskotani po stopach przez osobę pod stołem, a ich zadaniem było wskazać, kto w danej chwili jest poddawany łaskotkom. Podczas zadania doszło do małego spięcia między Michałem Koterskim i Mariolą Gołotą, która zarzuciła mu, że naruszył jej osobistą przestrzeń, tym samym przeszkadzając jej w zadaniu. 

Przyzwoitość nakazuje, że ktoś nie może wchodzić w twoją prywatną strefę – mówiła Mariola.

Uczestnicy wówczas wypomnieli jej, że specjalnie rano kąpie się tak długo, by wszystkim innym skończyła się ciepła woda. Na pytanie, dlaczego spadła na nich ta kara, Mariola jasno wyznała: 

Bo Was nie lubię, bo Was strasznie nie lubię.

Jak później dodała, „prawie wszystkich”. Wracając do zadania, ostatecznie immunitety trafiły do rąk Koterskiego oraz Kołakowskiej. Już chwilę później narodziły się kolejny konflikt. Tym razem na linii Kołakowska kontra Wołejnio. Oznaczał on definitywny koniec ich sojuszu. Kasia zarzuciła Violi, że ta knuje coś za jej plecami. A uwierzcie, był to dopiero początek wojny.

Po Kasi widać wszystko. Nie mogłaby być moim sojusznikiem – mówiła w programie Kołakowska.

I wtedy wybuchła prawdziwa bomba. 

To jest bardzo niefajne, co robisz. Nie szczuj ludzi, przestań szczuć ludzi – krzyczała Viola.

Odpowiedź Wołejnio? Równie mocna. 

Ty jesteś fałszywa jak pies i zawsze byłaś.

Agent - GwiazdyAgent – Gwiazdy screen tvn

Kolejne zadanie – paintball i walka o duże pieniądze oraz zachowanie wcześniej zdobytych immunitetów. Ostatecznie uczestnikom nie udało się odebrać ich Michałowi Koterskiemu oraz Violi Kołakowskiej, lecz oni sami niestety się ich pozbawili, nie wykonując w pełni swojego zadania. 

Następnie przyszedł na test wiedzy o Agencie, ale zupełnie inny niż dotychczas. Dotyczył on przyszłość. Każdy uczestnik wytypował  osobę, którą uważa za Agenta i odpowiadał na pytania dotyczące tego, co ten właśnie rzekomy Agent zrobi podczas trzeciej konkurencji. A konkurencja ta odbyła się w parku linowym. Strach przed wysokością ogarnął wszystkich uczestników. Ich zadaniem było skłonić osobę, którą wytypowało się na Agenta, by zrobiła to, co odpowiedziało się o niej na teście. Osoba, która udzieliła najmniej poprawnych odpowiedzi, opuściła program. I była to Mariola Gołota.

DH


Czytaj więcej…

Agent Gwiazdy 4: Mariola Gołota przyznaje, że nie lubi reszty …

W popularnym programie Agent Gwiazdy 4. konflikt na linii Mariola Gołota – reszta uczestników zaostrza się. Niektórzy uważają, że kobieta jest tytułowym agentem. Niestety, tego dowiemy się dopiero za kilka odcinków. A co wydarzy się już dzisiaj? Zobaczcie!

Źródło: RMF FM

Agent. Gwiazdy: z programu odpadła Mariola Gołota

Kolejny odcinek programu "Agent. Gwiazdy" rozpoczął się od kłótni. Mariola Gołota miała żal do kolegów za grę w pokera, kiedy nikt nie chciał stanąć po jej stronie. W pierwszym zadaniu do wygrania można było wygrać 2 immunitety. Wygrali je Viola i Michał.

Źródło: SuperBiz.SE.pl

"Agent – Gwiazdy". Wszyscy myśleli, że jest agentem, a ona odpadła …

"Agent – Gwiazdy". Kolejny odcinek jest już za nami. Z programem pożegnała Mariola Gołota, co dla wielu może być sporym zaskoczeniem. Emocje sięgały zenitu, bo doszło do poważnego zgrzytu na linii Kasia Wołejnio – Viola Kołakowska. REKLAMA.

Źródło: Plotek.pl

​Andrzej Gołota dostał ofertę walki na milion dolarów

W wywiadzie dla portalu sporteuro.pl żona pięściarza Mariola Gołota zdradziła, że jej mąż otrzymał konkretną ofertę powrotu, na wieść o której "oczy trochę mu się zaświeciły". Później, gdy przesłane zostały dokumenty, okazało się, że propozycja była …

Źródło: Interia

Agent gwiazdy 4 – kto odpadł w piątym odcinku programu i co się …

Mariola Gołota a właściwie Mariola Babicz-Gołota jest z wykształcenia prawnikiem. Prowadzi w Chicago własną kancelarię. W 1990 kobieta pobrała się z Andrzejem Gołotą. Po roku para doczekała się pierwszego dziecka – córki Alexandry. W 1997 roku …

Źródło: Radio ZET

"Agent – Gwiazdy": Mariola przeszła załamanie. "Ja was bardzo nie …

Jest nam przykro, Mariola, że się do nas nie odzywasz i mamy propozycję, byś dzisiaj to ty była liderem – powiedział Misiek tuż przed zadaniem. Z takiego stanu rzeczy nie była zadowolona dotychczasowa liderka Angelika oraz Damian, który potrafi owinąć ją …

Źródło: Wirtualna Polska

"Agent – Gwiazdy 4" odcinek 5. Test dotyczący przyszłości i …

Zadaniem snajperów – Wioli i Miśka – było zestrzelenie quadowców, natomiast qadowcy – Andrzej, Mariola, Angelika, Rafał, Kasia i Wiktor – musieli dostarczyć strzały łucznikom – Marysi i Damianowi. Ci z kolei musieli trafić w punkty na tarczach, pod którymi …

Źródło: Telemagazyn.pl

Kłótnia o wodę, strzelanie do uczestników i park linowy! Kto odpadł …

Pierwsza (jeszcze przed startem zadania) zaśmiała się Mariola Gołota, która została sprowokowana przez Miśka Koterskiego zaczepkami. Żona Andrzeja oburzyła się i szybko wywiązała się kłótnia między gwiazdami. Poszło o ciepłą wodę, którą żona Gołoty …

Źródło: Party.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *