"Agent – Gwiazdy 4": niespodziewana wizyta, łzy i przegrana …

Najmłodsi przedstawiciele AT Masters Radom z awansem do ...

W 11 odcinku Agent Gwiazdy 4 pozostali już tylko najbardziej wytrwali uczestnicy, którzy być może znają odpowiedź na pytanie: kto jest Agentem? W tym odcinku czekały na nich jak zwykle trzy zadania.

Dwa z nich odbyły się w gospodarstwie agroturystycznym w pięknej miejscowości Casillas del Ángel. Tym razem Kinga Rusin nie czekała na uczestników z kolejnym wyzwaniem, a ze smaczną niespodzianką. Wszyscy zasiedli przy stole do wspólnego posiłku. Obiad był nie tylko okazją do polepszenia atmosfery, ale także do zarobienia pieniędzy. Zadanie polegało na rozpoznaniu autorów potraw, którymi okazali się ich najbliżsi. Jedynie Angelika Mucha nie rozwiązała zadania poprawnie. W efekcie na konto zespołu trafiło 4 tysiące złotych.

Po sytym obiedzie nastał czas na odpoczynek. Uczestnicy położyli się na hamakach, trzymając w dłoni kulę wypełnioną wodą. Wygrała osoba, która najdłużej wytrzymała w niewygodnej pozycji. Druga konkurencja zweryfikowała, kto jest najbardziej wytrzymały. Stawka była wysoka – zielony immunitet, który wywalczył Misiek Koterski.

Ostatnie zadanie odbyło się w malowniczym regionie La Oliva. Wytypowana przez Kingę osoba obstawiła pieniądze ze wspólnej puli (4 tysiące złotych), a pozostali podzielili się na dwie grupy. Za pomocą dostępnych przyrządów i gadżetów musieli przekazać hasło osobie obstawiającej gotówkę. Zadanie zostało wykonane błędnie, grupa straciła 5 tysięcy złotych.

Jak co tydzień program opuściła jedna osoba. Tym razem była to Angelika Mucha, która zebrane pieniądze przekazała Damianowi Kordasowi.

Zobacz: Kinga Rusin wyleciała na majówkę i już szaleje ze stylizacjami! Jej najnowszy komplet pokocha każda kobieta z klasą!

Zobacz: Kinga Rusin w bieli i szarościach po wyjściu pracy! Jej najnowsza stylizacja zasługuje na owacje!

Zobacz: Kinga Rusin wreszcie poczuła wiosnę! Jej zwiewna stylizacja to połączenie tylko najlepszych trendów!


Czytaj więcej…

"Agent – Gwiazdy 4" odcinek 11. Zacięta walka o półfinał! Opadła …

To już 11. odcinek programu "Agent – Gwiazdy 4"! Najlepsza piątka uczestników walczyła o wejście do półfinału. Sprawdź, komu nie udało się do niego dotrwać i co się działo w 11. odcinku programu "Agent – Gwiazdy 4"!

Źródło: Telemagazyn.pl

"Agent – Gwiazdy 4": niespodziewana wizyta, łzy i przegrana …

11 odcinek programu "Agent – Gwiazdy 4" za nami. W grze pozostali już tylko najlepsi uczestnicy, a z przygodą pożegnała się Angelika Mucha, która przez wielu uważana była za faworytkę w show. Z jakimi zadaniami tym razem musieli zmierzyć się gracze?

Źródło: Plejada.pl

Agent gwiazdy 4 – kto odpadł w 11. odcinku programu i co się …

Tradycyjnie pod koniec programu uczestnicy napisali test wiedzy o agencie, który zadecydował o tym, kto odpadł z "Agenta gwiazdy 4" 8.05.2019. Na teście najgorzej poradziła sobie Angelika Mucha i to właśnie ona musiała opuścić program. Angelika Mucha …

Źródło: Radio ZET

"Agent – Gwiazdy". Uczestników odwiedzili niespodziewani goście i …

I prawie wszystkim, bo z wyjątkiem Angeliki Muchy, rzeczywiście to się udało, dzięki czemu grupa zdobyła aż 4 tysiące złotych. Ale to nie było najważniejsze, bowiem uczestnicy w końcu mogli spędzić czas z ukochaną rodziną czy z przyjaciółmi. Polały się łzy.

Źródło: Plotek.pl

Agent Gwiazdy 4 odcinek 11. – kto odpadł? Kto w półfinale? Sprawdź!

Zanim jednak poznaliśmy skład półfinału, w 11. odcinku prowadząca Kinga Rusin przygotowała dla uczestników naprawdę ciężkie zadania. Podczas jednego z nich Angelika Mucha (Littlemooonster96) przez nieuwagę skaleczyła sobie dłoń rozbitym szkłem.

Źródło: Gala.pl

Kto dostał się do półfinału "Agenta – Gwiazdy 4"? Zostało już tylko …

Kolejny odcinek programu "Agent – Gwiazdy" już za nami. Ostatnio z programem pożegnała się Kasia Wołejnio, która odpadła już dwa razy. W 11. odcinku na uczestników znów czekało mnóstwo trudnych zadań. I wyjątkowo odwiedzili ich… bliscy! Kto tym …

Źródło: Party.pl

Agent Gwiazdy 4, odc. 11: Miała być agentem, odpadła z programu …

Jedynie Angelika Mucha nie rozwiązała zadania poprawnie. W efekcie na konto zespołu trafiło 4 tysiące złotych. Po sytym obiedzie nastał czas na odpoczynek. Uczestnicy położyli się na hamakach, trzymając w dłoni kulę wypełnioną wodą. Wygrała osoba …

Źródło: Jastrząb Post

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *