Afera bukmacherska w Fame MMA 3. Internauci twierdzą, że walka …

Afera bukmacherska w Fame MMA 3. Internauci twierdzą, że walka ...

M

imo, że Don Kasjo zdominował walkę od samego początku, sędziowie zdecydowali o zwycięstwie Adriana Polaka. Internauci podjęli jednogłośny werdykt – pojedynek był ustawiony.

Tak jak w pierwszej rundzie, okiem laika, można ogłosić remis, tak kolejne dwie wyglądają na totalną dominację Kasjusza Życińskiego. Adrian Polański zbierał mocne ciosy w głowę i korpus, a w drugiej rundzie tylko gong uratował Polaka przed przedwczesnym zakończeniem pojedynku. Mimo to sędziowie uznali, że to właśnie Polański zwyciężył w ostatniej walce wieczoru gali FAME MMA 3.

– W ogóle nie uznaję tego wyniku. Może te walki rządzą się zasadą, że jeśli ktoś otrzymuje mocne ciosy na głowę, to otrzymuje punkty. Nie wiem, skąd urwali się ci sędziowie – komentował na gorąco Don Kasjo.

Internauci również twierdzą, że werdyktem sędziów walkę powinien wygrać Życiński. Pod postem opublikowanym przez FAME MMA w mediach społecznościowych, znalazło się mnóstwo niepochlebnym komentarzy pod adresem sędziów i organizatorów gali. Komentujący piszą wprost, że walka była ustawiona.

„Przecież to chyba każdy wie że ten cały cyrk ustawiony jest pod zarobek” – czytamy w jednym z komentarzy.

„Główny sponsor to firma bukmacherska, kilku ludzi postawiło ładne pieniądze na Polaka, bo kurs wysoki, więc sędziowie ustawili walkę. Moi drodzy to normalny przekręt, a w takiej federacji mogą być duże nadużycia. Włodarze znów zmienią samochody?” – kpi jeden z użytkowników.

„Wspaniałe jest to FAME MMA. Gość wpakował w drugiego tyle ciosów, że ten nie wiedział gdzie się znajduje, kursy na chwile przed końcem walki 1.04 – 8.7. I wynik walki – Adrian Polak” – czytamy na Twitterze.

Jeden z organizatorów gali – Boxdel, skomentował zarzuty o rzekome ustawienie walki Don Kasjo z Polakiem na swoim instastories. „Odnośnie werdyktu Kasjo może napisać odwołanie. Tak zdecydowali profesjonalni sędziowie. Nie mamy wpływu na ich decyzje” – napisał Michał Baron.

W sobotę 30 marca w łódzkiej Atlas Arenie odbyła się

gala FAME MMA 3

. Walką wieczoru, która przyciągnęła największą uwagę widzów, był pojedynek Marty Linkimaster Linkiewicz z Moniką Esmeraldą Godlewską.

Walka trwała zaledwie kilkadziesiąt sekund

, zwycięsko wyszła z niej Marta Linkiewicz. – Cieszę się, że to się już skończyło. Chcę już wódę i koks – skomentowała swoje starcie patoinfluencerka.


Czytaj więcej…

Afera bukmacherska w Fame MMA 3. Internauci twierdzą, że walka …

"Przecież to chyba każdy wie że ten cały cyrk ustawiony jest pod zarobek dla LVbet" – czytamy w jednym z komentarzy. "Główny sponsor to firma bukmacherska, kilku ludzi postawiło ładne pieniądze na Polaka, bo kurs wysoki, więc sędziowie ustawili walkę.

Źródło: naTemat

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *