Adamowicz wychwala działalność męża i ostrzega: "Walczył o …

Adamowicz wychwala działalność męża i ostrzega: "Walczył o ...

Magdalena Adamowicz od czasu tragicznej śmierci swojego męża, Pawła Adamowicza, dzielnie walczy w niewyobrażalnym bólem i traumą. Żona Adamowicza, choć nadal jest pogrążona w wielkiej żałobie po stracie męża, ma zamiar zająć się polityką i to na arenie Parlamentu Europejskiego, gdzie zamierza walczyć o jedność oraz demokratyczne wartości. Polityka ma być jej sposobem na życie, a może tylko ucieczką od dramatycznej przeszłości?

W ostatnim wydaniu Kropki nad i w TVN24 Magdalena Adamowicz wyjawiła bardzo szczerze jak wygląda jej obecne życie. Kandydatka do Parlamentu Europejskiego odniosła się do osobistych pytań Moniki Olejnik, która nie omieszkała poruszyć najbardziej bolesnej tematyki. Dziennikarka podczas rozmowy z Magdaleną Adamowicz nawiązała bowiem do dramatycznych wydarzeń, które miały miejsce pod koniec 2018 roku w Gdańsku. Jak wdowa po prezydencie Gdańska radzi sobie po stracie męża?

Nie myślę o tym jak do tego doszło, kto zawinił, bowiem wszyscy wiemy kim jest człowiek, który zamordował mojego męża. Nie czuję do niego nienawiści, postawiłam gruba kreskę, przestałam myśleć o nienawiści, idę do przodu ale innym trendem. Trendem pozytywnym z szacunkiem do drugiego człowieka – wyznała.

Czy Magdalena Adamowicz zamierza spotkać się z rodziną mordercy swojego męża?

Wielu mnie pytało o mój stosunek do matki tego człowieka, osobiście jest mi jej bardzo szkoda, bowiem ona już do końca swojego życia będzie żyła ze świadomością, że jej syn zrobił coś tak złego. Nie myślałam jednak jeszcze o tym, aby się z nią spotkać, jest mi jej po prostu bardzo szkoda, bo przecież ona nie jest winna tego, co zrobił jej syn.

Jak radzą sobie córki Magdaleny Adamowicz po stracie ukochanego ojca?

Moim dzieciom jest bardzo ciężko, brakuje im ojca, ale dziewczynki są bardzo dzielne bo maja w sobie ogromną siłę, którą zostawił nam Paweł. On zawsze był bardzo odważny i bardzo dzielny. Ja i moje córki czujemy w sobie tą jego siłę. Chociaż mamy wiele trudnych chwil, kiedy łzy jak grochy spływają nam po policzkach.

To była bardzo wzruszająca rozmowa.

Zobacz: Wstrząsające słowa brata Pawła Adamowicza. Tak wyglądały ostatnie chwile prezydenta Gdańska

Zobacz: Magdalena Adamowicz nie chciała widzieć Andrzeja Dudy na pogrzebie męża: “Dałam sygnał, że…”

Zobacz: Ostatnie spotkanie Pawła Adamowicza z rodziną zwiastowało nieszczęście? “Córka, tak jak nigdy, bardzo płakała”


Czytaj więcej…

Pośmiertne odznaczenie dla prezydenta Gdańska. Magdalena

Wspólnota była dla Pawła najważniejsza. On walczył o wspólnotę demokratyczną, otwartą, tolerancyjną, o wspólnotę solidarną – powiedziała w czwartek Magdalena Adamowicz odbierając Honorowe Wyróżnienie za Zasługi dla Woj. Pomorskiego przyznane …

Źródło: Dziennik.pl

Szczera do bólu Magdalena Adamowicz w programie Moniki Olejnik …

Magdalena Adamowicz – wdowa po prezydencie Gdańska, była ostatnio gościem Moniki Olejnik. Była żona Pawła Adamowicza z zaciśniętym gardłem opowiedziała na antenie TVN-u jak radzi sobie bez męża. Podczas wywiadu kandydatka do Parlamentu …

Źródło: Jastrząb Post

Magdalena Adamowicz o wyjeździe z Polski na czas kampanii. "To …

Jego żona, Magdalena Adamowicz nie zdążyła się z nim pożegnać – była w tym czasie poza granicami kraju. Krótko po pogrzebie żona zmarłego prezydenta wyjechała do USA do Las Angeles gdzie uczy się jedna z jej córek. Już wcześniej opuszczała kraj, …

Źródło: Pikio.pl

PORTAL MIASTA GDAŃSKA

Magdalena Adamowicz odbiera Honorowe Wyróżnienie za Zasługi dla Województwa Pomorskiego dla Pawła Adamowicza z rąk marszałka Mieczysława Struka, w tle członkowie kapituły Wyróżnienia (od l.) – przewodniczący sejmiku województwa …

Źródło: gdansk.pl

Adamowicz wychwala działalność męża i ostrzega: "Walczył o …

Wspólnota była dla Pawła najważniejsza. Niestety dzisiaj ta wspólnota, o którą walczył Paweł jest zagrożona – mówiła Magdalena Adamowicz odbierając Honorowe Wyróżnienie za Zasługi dla Woj. Pomorskiego przyznane pośmiertnie jej mężowi.

Źródło: wPolityce.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *