Adamczyk w amerykańskim serialu. Wielki sukces aktora [ZDJĘCIA]

Adamczyk w amerykańskim serialu. Wielki sukces aktora [ZDJĘCIA]

Adamczyk w amerykańskim serialu. Wielki sukces aktora [ZDJĘCIA]


Piotr Adamczyk

Autor: Akpa
Piotr Adamczyk


Piotr Adamczyk (47 l.) kolejny raz został prezydentem Polski w serialu "Madam Secretary". To wielki sukces gwiazdora! Już po raz drugi wystąpił na ekranie obok odtwórczyni głównej roli – Téa Leoni (53 l.) . – Dobrze, że Cię nie zabiliśmy – powiedziała mu znana aktorka.

„Madam Secretary” to znany amerykański serial telewizyjny kręcony od 2014 roku. Obecnie możemy oglądać już piąty sezon tej produkcji. Piotr Adamczyk już kolejny raz zagrał rolę polskiego prezydenta Józefa Demko. Po raz pierwszy wystąpił w serialu w październiku 2018 roku. Aktor zamieścił niedawno zdjęcie, na którym stoi obok gwiazdy produkcji. Na swoim profilu instagramowym napisał: – „Dobrze, że Cię nie zabiliśmy” powiedziała Tiá Leoni, po krótkiej wspólnej scenie 4 sezonu Madam Secretary. W związku z tym Prezydent Józef Demko powraca w 5 tym sezonie.


Piotr Adamczyk pochwalił się w sieci, że dostaje wiadomości od fanów serialu mieszkających w USA. Zobaczcie zdjęcie.


Jest to kolejny sukces polskiego aktora, który w zagranicznych produkcjach idzie jak burza. W marcu premierę miał włoski serial „Imię Róży”, w którym również pojawił się Adamczyk. 


Czytaj więcej…

Adamczyk znowu prezydentem Polski w amerykańskim serialu …

Piotr Adamczyk coraz częściej pojawia się w zagranicznym produkcjach. Zagrał we włoskim – pełnym rozmachu i zagranicznych gwiazd – serialu "Imię róży", a w październiku ubiegłego roku wcielił się w polskiego prezydenta w amerykańskim serialu …

Źródło: naTemat

Adamczyk w amerykańskim serialu. Wielki sukces aktora [ZDJĘCIA]

Piotr Adamczyk (47 l.) kolejny raz został prezydentem Polski w serialu "Madam Secretary". To wielki sukces gwiazdora! Już po raz drugi wystąpił na ekranie obok odtwórczyni głównej roli – Téa Leoni (53 l.) . – Dobrze, że Cię nie zabiliśmy – powiedziała mu …

Źródło: SuperBiz.SE.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *