"Ad Astra". Brad Pitt szuka w Kosmosie swojego zaginionego ojca …

Elżbieta II złamie królewską tradycję. Pojawi się na pogrzebie swojej służącej

Jak czytamy w oficjalnym opisie, astronauta Roy McBride (Brad Pitt) w czasie swojej podróży odkryje sekrety, które postawią pod znakiem zapytania sens ludzkiej egzystencji i nasze miejsce we wszechświecie.

 

Reżyser James Gray („Imigrantka”, „Królowie nocy”) porównywał wcześniej ten projekt do „Jądra ciemności”, które zainspirowało wcześniej m.in. twórców „Czasu Apokalipsy”: 

To, co staram się osiągnąć, to realistycznie pokazać podróże w czasie i przekazać, że kosmos jest dla ludzkości strasznie wrogim miejscem. To trochę jak „jądro ciemności” o podróży poza Układ Słoneczny. Wiążę z tym filmem duże nadzieje, ale postawiłem sobie na pewno wysoko poprzeczkę.

Brad Pitt i Leonardo Di Caprio w Cannes. Wszyscy patrzyli właśnie na nich >>

Obok Brada Pitta w filmie występują m.in.: Tommy Lee Jones, Ruth Negga, Liv Tyler i Donald Sutherland. Czy produkcja okaże się godna oscarowych nominacji, zobaczymy na początku przyszłego roku. Hasło „Oscary 2020” w jej kontekście już jednak zaczęło się pojawiać.

„Ad Astra” będzie można oglądać w kinach od 20 września.


Czytaj więcej…

Brad Pitt po raz pierwszy w takiej roli. Jest zwiastun filmu „Ad Astra

Brad Pitt, Liv Tyler, Tommy Lee Jones, Donald Sutherland – takie nazwiska pojawią się w najnowszym filmie Jamesa Graya zatytułowanym „Ad Astra”. W sieci pojawił się właśnie pierwszy zwiastun produkcji. O czym będzie? Główną rolę w filmie gra Brad Pitt.

Źródło: Wprost.pl

Ad Astra – ambitne sci-fi z Bradem Pittem w roli głównej – na …

Głównym bohaterem filmu Ad Astra jest (grany przez Brada Pitta) astronauta Roy McBride, który wyrusza w niebezpieczną misję kosmiczną, mając dwa cele: odnaleźć ojca, który zaginął podczas jednej z wcześniejszych wypraw eksploracyjnych oraz zdobyć …

Źródło: benchmark.pl

"Ad Astra", czyli Brad Pitt w kosmosie. Jest zwiastun filmu sci-fi z …

Brad Pitt w "Ad Astra" gra astronautę, który wyrusza poza granice Układu Słonecznego, aby odnaleźć swego zaginionego ojca i uratować Ziemię. Film porównywany przez reżysera do "Jądra ciemności" Josepha Conrada, ma podobno spore szanse w …

Źródło: Gazeta.pl

"Ad Astra". Brad Pitt szuka w Kosmosie swojego zaginionego ojca …

Prezentujemy zwiastun filmu "Ad Astra", który dość niespodziewanie staje się jedną z najbardziej oczekiwanych filmowych premier tego roku! Brad Pitt szuka w Kosmosie swojego zaginionego ojca. Będzie Oscar? Zobaczcie zwiastun!

Źródło: Telemagazyn.pl

Ad Astra – zwiastun filmu sf. Brad Pitt leci w kosmos… i po Oscary?

Ad Astra opowiada o astronaucie imieniem Roy McBride (Brad Pitt), który wyrusza do odległych części układu słonecznego, by odnaleźć swojego ojca i odkryć tajemnicę zagrażającą Ziemi. Jego podróż odkryje coś, co zakwestionuje naturę ludzkiej …

Źródło: naEKRANIE.pl

Ad Astra – Brad Pitt w kosmosie! Oto pierwszy zwiastun

Pojawił się wreszcie pierwszy trailer filmu z Bradem Pittem w roli głównej. Produkcja z gatunku science-fiction opowie o inżynierze kosmicznym, Roy'u McBride, który wyrusza w podróż, by poznać los swojego ojca, który 20 lat wcześniej poleciał na Neptuna w …

Źródło: Movies Room

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *