A to zaskoczenie! Zbigniew Łuczyński z programu "Uwaga" został …

A to zaskoczenie! Zbigniew Łuczyński z programu "Uwaga" został ...

Znany dziennikarz TVN został dziadkiem!


Zbigniew Łuczyński

Autor: z.luczynski/Instagram
Zbigniew Łuczyński, prowadzący program "Uwaga"


Zbigniew Łuczyński, prowadzący program "Uwaga" w TVN został dziadkiem! Dziennikarz ma dopiero 50 lat. "To wspaniałe dopełnienie życia" – mówi o chwilach spędzonych z wnukiem.
Zbigniew Łuczyński z programu „Uwaga” TVN został dziadkiem. Dziennikarz ma dopiero 50 lat, a o jego prywatnym życiu media nie wiedzą zbyt wiele. Wiadomo tylko, że jest rozwiedziony i ma dwoje dzieci: córkę Olgę (29 l.) i syna Szczepana (25 l.). Gdy jego żona postanowiła wyjechać do Stanów Zjednoczonych, córka została z ojcem.

Dziś jest absolwentką kulturoznawstwa oraz socjologii. Ma synka Stasia, z którym dziadek spędza wszystkie wolne chwile. „To wspaniałe dopełnienie życia” – przyznaje.

Zbigniew Łuczyński bardzo często obecnie przebywa w Krakowie. Stara się spędzać jak najwięcej czasu z rodziną. Jak informuje Pomponik.pl, w wolnych chwilach lubi również dbać o ogród.Czytaj więcej…

A to zaskoczenie! Zbigniew Łuczyński z programu "Uwaga" został …

Niedawno Zbigniew Łuczyński został dziadkiem i sporo czasu spędza w rodzinnym Krakowie, gdzie zajmuje się wnukiem Stasiem. "To wspaniałe dopełnienie życia" – mówi. Jego pasją jest ogród, przygarnięte zwierzęta, lubi także "grzebać w śmietnikach" w …

Źródło: pomponik.pl

Znany dziennikarz TVN został dziadkiem!

Zbigniew Łuczyński z programu "Uwaga" TVN został dziadkiem. Dziennikarz ma dopiero 50 lat, a o jego prywatnym życiu media nie wiedzą zbyt wiele. Wiadomo tylko, że jest rozwiedziony i ma dwoje dzieci: córkę Olgę (29 l.) i syna Szczepana (25 l.).

Źródło: SuperBiz.SE.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *