36. kolejka Serie A. SPAL 2013 – SSC Napoli 1-2

36. kolejka Serie A. SPAL 2013 - SSC Napoli 1-2

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET – SPORT na Facebooku

W Napoli od początku grali Zieliński i Milik, a w drużynie gospodarzy Cionek. Bramki padły w drugiej połowie. Cztery minuty po zmianie stron technicznym strzałem bramkarza SPAL pokonał Allan. W 84. minucie wyrównał Andrea Petagna, który wykorzystał rzut karny, choć bramkarz był bliski obronienia jego strzału. Cztery minuty później zwycięskiego gola dla gości zdobył Mario Rui.

W zespole Napoli cały mecz rozegrał Milik, a Zieliński zszedł z boiska w 84. minucie. Do 89. minuty grał Cionek, który na koncie miał żółtą kartkę.

W innym niedzielnym meczu Sampdoria przegrała u siebie z Empoli, którego bramki strzegł Bartłomiej Drągowski 1:2. Rezerwowymi w zespole gospodarzy byli Karol Linetty i Bartosz Bereszyński. Drągowski, który jest wypożyczony obecnie z Fiorentiny do Empoli, skapitulował w 92. minucie – z rzutu karnego pokonał go Fabio Quagliarella.

W ostatnim niedzielnym meczu Juventus, który od kilku tygodniu ma zapewniony mistrzowski tytuł, zmierzy się na wyjeździe z Romą.

RadioZET.pl/PAP/MW

Przez większość meczu wiało totalną nudą, ale wreszcie w końcówce obejrzeliśmy trochę dobrej piłki. Napoli wygrywa ze SPAL! Niestety wystąp Polaków mocno dyskretny. Arkadiusz Milik się starał, ale strzelił w słupek. Piotr Zieliński zaliczył tylko jedno …

Źródło: Sport.pl

Włochy: Napoli straciło punkty ze SPAL, pech Milika

Grające bardzo przeciętny mecz SSC Napoli wygrało w Ferrarze ze SPAL 2:1 (1:1). Gospodarze sprawili faworytowi wielkie problemy, ale o zwycięstwie wicemistrzów Italii zadecydował potężny strzał bardzo krytykowanego za występy w tym sezonie Mario …

Źródło: Onet.pl

Na początku drugiej połowy Napoli wreszcie zdobyło bramkę. Pięknym technicznym strzałem popisał się Allan i Viviano skapitulował. Podopieczni Carlo Ancelottiego oddali pole rywalom. Raz po raz pod bramką strzeżoną przez Aleksa Mereta było gorąco.

Źródło: Interia

Serie A: Napoli pokonało SPAL, pech Arkadiusza Milika

Napoli, które ma zapewnione drugie miejsce, z Arkadiuszem Milikiem i Piotrem Zielińskim pokonało w Ferrarze SPAL Thiago Cionka 2:1. W innym niedzielnym meczu 36. kolejki włoskiej ekstraklasy piłkarskiej Sampdoria przegrała u siebie z Empoli 1:2.

Źródło: Radio ZET