26-letni model upadł na wybiegu podczas tygodnia mody. Nie udało …

26-letni model upadł na wybiegu podczas tygodnia mody. Nie udało ...

Według oświadczenia organizatorów, 26-letni Tales Soares poczuł się źle podczas sobotniego pokazu mody marki Ocksa. Szybko zjawili się koło niego ratownicy medyczni obecni na miejscu i przewieziono go do szpitala, gdzie stwierdzono, że nie żyje. W oświadczeniu nie podano, co było bezpośrednią przyczyną śmierci modela.

„Daily Folha de S. Paulo” podawało, że mężczyzna potknął się o sznurowadło i upadł. Według dziennikarzy gazety, większość ludzi obecnych na pokazie myślało, że było to częścią występu. W mediach społecznościowych ludzie zamieszczają zdjęcie leżącego na wybiegu Soaresa.

Marka Ocksa poinformowała na , że cały zespół jest „zszokowany” śmiercią Soaresa, który współpracował z agencją Base MGT.

Czytaj także:
„Gra o tron”. W najnowszym odcinku zobaczymy polskiego aktora. Opowiedział zabawną historię z planu


Czytaj więcej…

26-letni model upadł na wybiegu podczas tygodnia mody. Nie udało …

Według oświadczenia organizatorów, 26-letni Tales Soares poczuł się źle podczas sobotniego pokazu mody marki Ocksa. Szybko zjawili się koło niego ratownicy medyczni obecni na miejscu i przewieziono go do szpitala, gdzie stwierdzono, że nie żyje.

Źródło: Wprost.pl

Śmierć na wybiegu. 26-letniego modela nie udało się uratować

Brazylijski model Tales Soares zmarł nagle w sobotę podczas pokazu w ramach Fashion Week w Sao Paulo (SPFW) – podała agencja AFP, powołując się na organizatorów imprezy. Mężczyzna stracił przytomność, gdy szedł po wybiegu.

Źródło: TVP Info

Brazylijski model zmarł na wybiegu

Młody mężczyzna, o pseudonimie artystycznym Tales Soares, stracił przytomność w chwili, gdy zawracał, by zejść z wybiegu. Obecni na miejscu strażacy natychmiast interweniowali, na oczach dziesiątek widzów. Mężczyzny nie udało się jednak uratować.

Źródło: TVN24

Model zmarł na wybiegu. Tragedia podczas pokazu mody

"SPFW dowiedziało się o śmierci modela Talesa Soaresa, który zasłabł podczas pokazu (marki) Ocksa" – oświadczyli w komunikacie organizatorzy tygodnia mody. Ten młody mężczyzna, o pseudonimie artystycznym Tales Soares, stracił przytomność w chwili …

Źródło: Radio ZET

26-letni model zemdlał na wybiegu. Chwilę później stwierdzono …

Tales Soares zmarł podczas brazylijskiego Fashion Weeku – podaje Associated Press. 26-letni model szedł w sobotę w pokazie marki Ocksa, gdy nagle upadł. Gazeta Daily Folha de S. Paulo donosi, że publiczność uznała to za zaplanowany element show, …

Źródło: Plotek.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *