16-letnia Mya-Lecia Naylor nie żyje. Miała zagrać jedną z głównych ról w Wiedźminie Netflixa!

16-letnia Mya-Lecia Naylor nie żyje. Miała zagrać jedną z głównych ról w Wiedźminie Netflixa!

Mya-Lecia Naylor zmarła 7 kwietnia 2019 roku z przyczyn, które pozostają nieznane. O jej śmierci poinformowała agencja aktorska A&J Management. O wstrzymanie publikacji tej wiadomości poprosiła sama rodzina aktorki, która postanowiła powiadomić opinię publiczną 17 kwietnia 2019 roku.  

W komunikacie opublikowanym na profilu A&J Management możemy przeczytać, że aktorka była ogromnie utalentowana, a sama firma będzie za nią tęsknić:

Z ogromnym smutkiem musimy poinformować, że w niedzielę 7 kwietnia, zmarła Mya-Lecia Naylor. Mya-Lecia była niesamowicie utalentowana, była częścią rodziny A&J i będziemy za nią bardzo tęsknić. Wysyłamy miłość i nasze myśli jej rodzinie i przyjaciołom. 

Na temat wielkiej straty wypowiedziała się również aktorka Emily Atack, która występowała z Naylor w produkcji "Almost Never". Aktorka udostępniła na Instagramie zdjęcie swojej koleżanki i wyraziła swój szok i smutek:

Jestem zszokowana i zasmucona faktem, iż wspaniała Mya-Lecia Naylor zmarła. Była śliczną i utalentowaną dziewczyną, a praca z nią na planie "Almost Never" była pełna zabawy. Wysyłam miłość dla jej całej rodziny i bliskich przyjaciół. Spoczywaj w pokoju, piękna dziewczyno.

Mya-Lecia Naylor powoli zaczynała brać udział w produkcjach przeznaczonych dla widzów starszych – na przełomie 2018 i 2019 roku wzięła udział w zdjęciach do serialu "Wiedźmin" Netfliksa. Jej rola nie została potwierdzona, ale wydaje się, że wcieliła się w młodą Triss Merigold. Dorosła bohaterka będzie grana przez Annę Shaffer.

Nastoletnia aktorka zadebiutowała już w wieku dwóch lat na planie "Absolutnie fantastyczne". Naylor występowała głównie w brytyjskich programach stacji CBBC, które są adresowanych do dzieci i młodzieży. Miała na koncie m.in. wspomniane "Almost Never" oraz "Millie Inbetween". Aktorka zadebiutowała też na dużym ekranie – mogliśmy ją zobaczyć w "Atlasie chmur" rodzeństwa Wachowskich, gdzie wystąpiła u boku Halle Berry i Toma Hanksa.

Mya-Lecia Naylor miała 16 lat. Przyczyna śmierci nastoletniej aktorki pozostaje nieznana. 


Czytaj więcej…

Nie żyje Mya-Lecia Naylor, która zagrała w "Wiedźminie". Miała 16 lat

Mya-Lecia Naylor zmarła 7 kwietnia 2019 roku z przyczyn, które pozostają nieznane. O jej śmierci poinformowała agencja aktorska A&J Management. O wstrzymanie publikacji tej wiadomości poprosiła sama rodzina aktorki, która postanowiła powiadomić …

Źródło: Antyradio.pl

Nie żyje Mya-Lecia Naylor. 16-latka miała zagrać w nowym „Wiedźminie”

W wieku zaledwie 16 lat zmarła Mya-Lecia Naylor. Angielska aktorka, modelka i piosenkarka znana była ze swoich występów m.in. w serialach „Tati's Hotel” czy „Almost Never”, a także filmie „Atlas Chmur” sióstr Wachowskich. Miała również wystąpić w …

Źródło: Wiadomości RadioZet

Nie żyje nastoletnia aktorka. Przed śmiercią zdążyła zagrać w serialowym "Wiedźminie"

"Z największym smutkiem musimy poinformawać, że w niedzielę 7 kwietnia zmarła Mya-Lecia Naylor. Mya-Lecia była wielce utalentowaną częścią A&J. Będziemy tęsknić. Naszą miłość i myśli dzielimy z całą jej rodziną i przyjaciółmi" – napisała agencja …

Źródło: naTemat

16-letnia Mya-Lecia Naylor nie żyje. Miała zagrać jedną z głównych ról w Wiedźminie Netflixa!

Mya-Lecia Naylor nie żyje. Nastolatka miała zagrać jedną z najważniejszych postaci w nowej produkcji Netflixa. Dziewczyna miała wcielić się w rolę bohaterki, którą wszyscy fani Wiedźmina znają zarówno z książek Andrzeja Sapkowskiego, jak i serii gier.

Źródło: Radio Eska

Nie żyje 16-letnia gwiazda seriali! Miała zagrać w ekranizacji "Wiedźmina"

Bardzo smutna wiadomość z Wielkiej Brytanii. Nie żyje 16-letnia Mya-Lecia Naylor! Młodziutka aktorka zmarła 7 kwietnia, jednak dopiero teraz poinformowano o jej śmierci. Miała zagrać w ekranizowanym przez Netflixa "Wiedźminie" na podstawie prozy …

Źródło: Party.pl

"Wiedźmin" Netflix". Nie żyje Mya-Lecia Naylor! Serialowa Triss Merigold miała zaledwie 16 lat!

Nie żyje Mya-Lecia Naylor – młodziutka aktorka, która dostała angaż w serialu "Wiedźmin" Netflixa. Serialowa Triss Merigold miała zaledwie 16 lat! Co było przyczyną śmierci? Enigmatyczny wpis agencji reprezentującej brytyjską aktorkę niewiele wyjaśnia.

Źródło: Telemagazyn.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *