14-latek odpowie za zabicie jeży

14-latek odpowie za zabicie jeży

Do zdarzenia doszło 20 kwietnia 2019 roku w Kielcach. Policja otrzymała informację, że na jednej z kieleckich ulic nastolatek kopał małe jeże. Gdy funkcjonariusze dotarli na miejsce sprawcy już nie było, a na ulicy leżały martwe zwierzęta.

 

– Policjanci przeanalizowali wszystkie zgromadzone materiały i ostatecznie „wpadli” na trop 14-latka. Młody chłopak miał już w przeszłości problemy z prawem i jak się okazało, aktualnie przebywa w jednym z młodzieżowych ośrodków wychowawczych na terenie województwa świętokrzyskiego” – powiedział  sierż. szt. Damian Janus z KWP w Kielcach.

 

Policjant dodał, że nastolatek przyznał się do znęcania nad zwierzętami, ale nie potrafił racjonalnie wytłumaczyć swojego postepowania. Teraz o jego losie zadecyduje sąd dla nieletnich.


Czytaj więcej…

14-latek odpowie za zabicie jeży

Polsat News · Polska · Świat · Biznes · Technologie · Moto · Sport · Kultura · Wideo · Programy · Program TV. Więcej… Twój News Przyślij zdjęcie lub film. Wyszukiwarka. Szukaj. Interwencja · Państwo w Państwie · IPLA · SKLEP PLUSA · Facebook · Twitter …

Źródło: polsatnews.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *