Smart Phrases – Rzetelna opinia o produkcie, testowaliśmy metodę Ingvara Granlunda

Niedawno na polskim rynku pojawiła się nowatorska metoda nauki języków obcych zwana Smart Phrases. Dzięki genialnie zaprojektowanej formule, jak sama nazwa mówi, sprawia, że uczenie przestaje być męczące, a staje się łatwe i przyjemne. Z dnia na dzień technika zbiera coraz więcej przychylnych opinii o metodzie multilingwisty Ingvara Granlunda.

Nie ma co się dziwić, w końcu większość użytkowników tej nowoczesnej platformy już po 14 dniach pozbywa się barier i mówi płynnie w obcym języku. Chcesz wiedzieć, jak to możliwe? Właśnie po to piszemy ten artykuł, dlatego czytaj dalej, a dowiesz się, jak w 2 tygodnie przyswoić tysiące nowych słówek i wyrażeń!

Co to takiego ten cały Smart Phrases?

Easy Speaker to najnowsza metoda nauki języków obcych – fenomenalna platforma, która wprowadza absolutny przełom w lingwistyce. Formułę nauki w zaledwie 14 dni wymyślił znany w świecie poliglota Ingvar Granlund. Aktualnie biegle włada on aż 23 językami, ale oczywiście planuje naukę kolejnych. Swoim własnym przykładem udowadnia, że warto porzucić tradycyjne sposoby i w pełni wykorzystać możliwości naszego umysłu.

Pettersson twierdzi, że gdyby stosował zwykłe, powszechnie znane metody, to nauczyłby się maksymalnie 4 języków. I zajęłoby mu to o wiele więcej czasu, nie mówiąc już nawet o wysiłku! Dlatego misją skandynawskiego poligloty jest szerzenie nowatorskiej metody Smart Phrases, by jak najwięcej osób mogło chłonąć kolejne języki i polepszać swoje życie.

W czym tkwi sekret działania kursu Smart Phrases?

Sekret Smart Phrases tkwi w jednoczesnym wykorzystaniu pracy obu półkul mózgowych. Ta dwutygodniowa technika, dzięki zaangażowaniu w 100% całego mózgu jest 5 razy skuteczniejsza od zwykłego wkuwania. Przekaz słowny dociera do lewej półkuli, natomiast przekaz wizualny do prawej. To sprawia, że szybciej i trwalej zapamiętujemy dany wyraz lub wyrażenie. Nasza nauka nie idzie na marne tak jak wcześniej.

Nawet po kilku latach jesteśmy w stanie przypomnieć sobie trudne słowo, które kiedyś już po paru dniach po prostu znikało z naszej pamięci. Ta platforma pomaga w błyskawicznej nauce języka, ale to i tak nie wszystko. Sposób w jaki oddziałuje na nasz mózg, jest wyjątkowo korzystny, bo całościowo trenuje go i poprawia naszą ogólną zdolność do nauki, szczególnie kolejnych języków obcych. Z Smart Phrases zostanie poliglotą to już nie odległe marzenie, a coś, co jest na wyciągnięcie ręki!

Odwiedź stronę producenta

Czy Ty również nauczysz się języka w 14 dni?

Bardzo często pada pytanie, do kogo skierowany jest dwutygodniowy kurs Easy Speaker. Panuje mit, że języka obcego są w stanie nauczyć się tylko osoby młode, a starszym przychodzi to już znacznie trudniej. To oczywiście nieprawda, bo uczyć się można, a wręcz trzeba, przez całe życie. I jeśli stosujemy efektywną metodę, to rezultaty będą świetne – nieważne, czy mamy 10, 30 czy 60 lat! W każdym wieku warto się rozwijać i zdobywać nowe umiejętności.

Wśród użytkowników platformy Easy Speaker są osoby w najróżniejszym wieku i rozmaitymi celami. Jedni chcą zdać dobrze egzaminy, drudzy dostać podwyżkę w pracy, a jeszcze inni wyjechać za granicę lub podróżować do wielu krajów. Każdy ma inny plan, ale wszyscy mają taką samą możliwość przyswojenia biegle wielu języków, bo formuła nauki na każdy mózg działa tak samo. Więc jeśli wcześniej zastanawiałeś się, czy już nie jest za późno, to teraz wiesz, że absolutnie nie!

Dlaczego warto, czyli opinie o Easy Speaker

Udało nam się dotrzeć do wielu opinii o nowoczesnej platformie Easy Speaker, ale niestety nie jesteśmy w stanie umieścić wszystkich w naszym artykule. Wybraliśmy więc dwie i zachęcamy Was do zapoznania się z nimi, bo, jak wiadomo, opinie o produkcie to zawsze podstawa„Przez kilka lat po skończeniu studiów nie mogłam znaleźć stałej i dobrze płatnej pracy. Chwytałam się różnych zajęć, prac tymczasowych i ciągle miałam nadzieję na coś lepszego. Nie zdawałam sobie sprawy, że znajomość języków obcych aż tak wpływa na zatrudnienie. Myślałam, że to po prostu zła sytuacja na rynku lub mój pech. Ale właśnie po tym, jak z Easy Speaker błyskawicznie nauczyłam się angielskiego i hiszpańskiego, dostałam pracę swoich marzeń. Teraz czas na francuski i włoski! Jak tak dalej pójdzie, to dostanę awans!” Karolina, 29 „Zawsze chciałem zdobyć jakiś certyfikat, żeby udowodnić sobie i innym, że umiem język angielski. Niestety nigdy nie czułem się na tyle przygotowany, by przystąpić do egzaminu. Nawet po kursach stacjonarnych. Niby jakoś sobie dawałem radę za granicą, oczywiście Kali jeść, Kali pić, ale zawsze marzyłem o biegłym mówieniu. Byłem sceptycznie nastawiony do tej nowej metody, ale postanowiłem zaryzykować i to była jedna z najlepszych decyzji w moim życiu! 2 tygodnie i mówiłem perfekcyjnie! Zapisałem się na egzamin, bo teraz to będzie bułka z masłem! Nie mogę doczekać się wyjazdu za granicę, gdy wykorzystam to wszystko, czego się nauczyłem!” Marek, 45

Skorzystaj z MEGA rabatu i kup Easy Speaker na stronie producenta!

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *