SLIMINAZER – EFEKTY – CZY WARTO?, OPINIE, SKŁAD PREPARATU

Kilka tygodni temu na Polskim rynku preparatów na odchudzanie pojawiła się nowość. Plastry Sliminazer, które spowodowały spore zamieszanie obiecywanymi efektami utraty wagi.

W internecie od razu pojawiły się pytania: 

“JAK UŻYWAĆ PLASTRÓW?“

“CZY WARTO JE KUPIĆ?“

“JAKIE OPINIE MA SLIMINAZER? CZY KTOŚ STOSOWAŁ?“

Przeszukaliśmy wiele tematycznych forów, portali, aby zebrać wszystkie… Te dobre i te złe informacje w jednym miejscu.

Na początku jednak warto poznać skład. Aby odpowiedzieć na pierwsze (jedno z ważniejszych pytań) czy plastry Sliminazer są bezpieczne?

Skład plastrów Sliminazer

Plastry Sliminazer jak zapewnia producent działają w tak zwanym systemie transdermalnym. Oznacza to że przyklejając go na skórę, składniki aktywne w nim zawarte są uwalniane do organizmu w sposób stały, przez określony czas (taka sama dawka przez określoną ilość godzin). Dzięki czemu organizm ma stały dostęp do danych substancji a nie dostaje jednorazowego “zastrzyku” w ich postaci. 

Producent plastrów zapewnia że ich stosowanie przez okres 30 dni pomaga przyśpieszyć metabolizm, zahamować apetyt oraz pomoże zmniejszyć ilość tkanki tłuszczowej aż do 67%. Czy jest to możliwe? Zerknijmy na skład:

Ekstrakt z owoców Guarany  poprawia wydolność organizmu oraz poprawia koncentracje 

Kapsaicyna — poprawia ukrwienie w przewodzie pokarmowym zwiększając tym samym przemianę materii

Kwas hydroksycytrynowy (HCA) —podtrzymuje uczucie sytości na dłużej, przyśpiesza spalanie tkanki tłuszczowej

L-karnityna — bierze aktywny udział w spalaniu nagromadzonego tłuszczu, przyśpiesza procesy metaboliczne – jest niezastąpiona przy spalaniu tkanki tłuszczowej.

Jagody acai — źródło zdrowego błonnika przyśpieszającego przemianę materii, dodatkowo podtrzymuje poczucie sytości

Ekstrakt z zielonej herbaty — zwiększa spalanie tkanki tłuszczowej podczas snu.

Plastry nie zawierają żadnych składników chemicznych.

Sliminator – sprawdź ofertę na stronie producenta

Plastry Sliminazer opinie na forach

Na portalach i forach można znaleźć pozytywne jak i negatywne opinie na temat plastrów Sliminazer. Negatywne opinie odnoszą się zazwyczaj do długiego czasu oczekiwania na przesyłkę (czasem nawet do 5 dni roboczych) oraz do oczekiwanych efektów. Większość ludzi uważa że widoczne efekty nastąpią już po 2-3 dniach stosowania i jeśli one nie występują wypowiadają się negatywnie. Natomiast na faktycznie widoczne efekty trzeba poczekać conajmniej 2 tygodnie (pod warunkiem sumiennego, regularnego stosowania). Oczywiście jest to też uzależnione od rodzaju nadwagi.

Średnio osoby w ciągu trzech tygodni traciły w okolicy 5-7 kg co jest dobrym wynikiem. Natomiast u osób stosujących plastry przez okres dwóch miesięcy średnia utrata wagi sięgała nawet 17kg.

Osoby stosujące plastry dodatkowo chwaliły sobie, iż mają więcej energii oraz lepiej się wysypiają. Najczęściej powtarzające się dodatkowe korzyści to:

  • lepsze samopoczucie
  • rzadsze podjadanie
  • więcej energii
  • wygoda stosowania
opis stosowania plastów sliminazer

Sliminazer plastry jak stosować

Producent informuje, iż powinno się stosować 1 plaster dziennie przez 12h po czym kolejny nakleić po 12h przerwy. Dla przykładu naklejamy  plaster o godzinie 10:00 i zdejmujemy o 22:00. A kolejny naklejamy w kolejnym dniu o 10:00.

Gdzie zamówić plastry Sliminazer? Allegro, apteka a może ceneo?

Po sukcesie plastrów Sliminazer na rynku pojawiło się wiele podróbek przypominających z kolorystyki opakowania oryginalny preparat. Dlatego ważne jest aby dla bezpieczeństwa zakupu, kierować się do oficjalnej strony producenta. Tylko wtedy jest gwarancja autentyczności i oryginalności plastrów Sliminazer.

Poniżej dla Państwa wygody zamieszczamy link kierujący bezpośrednio na oficjalną stronę producenta, gdzie znajduje się więcej informacji o samym produkcie:

Sliminator – sprawdź ofertę na stronie producenta

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *