SLIMBERRY – OPINIE DZIAŁANIA, EFEKTY – OPŁACA SIĘ?

Slimberry jest suplementem diety, który ma za zadanie wspierać spalanie tkanki tłuszczowej u osób, w przypadku których proces odchudzania przebiega niezwykle opornie. Nazwa produktu sugeruje, że mamy do czynienia z suplementem zawierającym wyciąg z jagód. Jednak czy tak jest naprawdę? Są to tabletki, które zadebiutowały na polskim rynku stosunkowo niedawno, dlatego warto przyjrzeć im się bliżej i dać im szansę. Sprawdziliśmy, co takiego kryje się pod tą marką i rozłożyliśmy preparat na czynniki pierwsze. Zapraszamy do naszej recenzji, z której dowiesz się, jakie efekty można osiągnąć stosując Slimberry i dla kogo właściwie przeznaczony jest ten preparat?

Nasza rada: Szukasz skuteczniejszego produktu na odchudzanie niż Slimberry?

Sliminator – sprawdź ofertę na stronie producenta

Slimberry – słowem wstępu. Nasza recenzja

Recenzowany suplement diety skrywa się w bardzo eleganckim i estetycznym opakowaniu zawierającym 30 kapsułek. Z opisanego przez producenta studium przypadku wynika, że jedna z konsumentek schudła 37 kg w 3 miesiące dzięki stosowaniu tych tabletek. W czym zatem tkwi sekret Slimberry?

Po pierwsze – produkt przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej. Formuła suplementu pozwala rozbijać złogi tłuszczu, które zostają wypłukane z komórek lipidowych oraz naczyń krwionośnych, a następnie trafią do tkanek mięśniowych, gdzie następuje ich spalanie. Dzięki temu produkt przyczynia się do zredukowania ilości podskórnej tkanki tłuszczowej, która odkładała się w organizmie przez lata.

Po drugie – skutecznie hamuje apetyt. Jak wiadomo – duży apetyt pociąga za sobą spożywanie większych porcji. Wielki posiłek to z kolei ogromna ilość kalorii dostarczanych do organizmu wraz z pożywieniem, dlatego dietetycy zalecają jeść mniej, ale cześciej. Dzięki temu unikniesz głodowania, a wbrew pozorom głodówki nie powodują chudnięcia i wcale nie są zdrowe! Składniki zawarte w suplemencie diety Slimberry mają za zadanie tłumić uczucie nadmiernego apetytu, co przyczyni się do szybszej utraty wagi.

Po trzecie – produkt przyspiesza tempo metabolizmu, dzięki czemu proces spalania tkanki tłuszczowej przebiega w szybszym tempie.

Slimberry – efekty stosowania tabletek odchudzających

Producent zapewnia, że stosując kapsułki odchudzające Slimmberry zapomnisz, że w ogóle się odchudzasz, a proces ten będzie przebiegał automatycznie. Wyjaśniliśmy już, jak działa ten suplement diety, natomiast warto przyjrzeć się innym profitom, które również zasługują na uwagę.

  • Zwiększony metabolizm,
  • O 2/3 zmniejszona wchłanialność tłuszczów dostarczanych wraz z posiłkiem.
  • Przywrócenie poziomu cholesterolu do właściwej i optymalnej normy.
  • Redukcja cellulitu.
  • Lepsze samopoczucie, poprawiona koncentracja oraz wyeliminowanie problemów z zasypianiem.
  • Więcej energii.

Producent sugeruje, że stosując Slimberry można schudnąć nawet 18 kg! I teraz całkowicie na poważnie. Czy znasz choć jedną osobę, która zrzuciła tak wiele kilogramów w ciągu zaledwie miesiąca? Mówimy oczywiście o zdrowym i mądrym odchudzaniu, a nie redukcji w wyniku np. choroby. Dietetycy zalecają stopniowe odchudzanie tj. 1 kg na tydzień, dzięki temu mamy większość pewność, że unikniemy efektu jojo. My z kolei zalecamy, aby zapewniania dotyczące efektów związanych z dużą utratą wagi traktować z przymrużeniem oka.

Slimberry – skład

Właściwie naszą recenzję powinniśmy zacząć od składu, gdyż to on gra pierwsze skrzypce i odpowiada za efekty odchudzania. Niestety nie udało nam się dotrzeć do źródła, które w 100% potwierdzałoby, jakie komponenty wykorzystano do stworzenia formuły Slimmberry. Nazwa produktu sugeruje, że mamy do czynienia z jagodami. Na opakowaniu widnieje informacja o aronii. Ale czy na tym koniec? Niestety nie wiadomo. Próbowaliśmy dotrzeć do informacji na temat składników w najbardziej wiarygodnym miejscu – w Głównym Inspektoracie Sanitarnym. Produkt nie został tam zgłoszony i nie był przebadany przez przez Państwową Inspekcję Sanitarną. Nie martw się, zapewne tabletki zostały zgłoszone do unijnego inspektoratu i z całą pewnością podlegają wspólnotowym regulacjom. W przeciwnym razie produkt nie mógłby zostać dopuszczony do obrotu.

Cóż, formuła suplementu jest jak na razie ujawniona, jednak z zaktualizujemy listę, gdy tylko uda nam się dotrzeć do pełnej i potwierdzonej listy składników. Będziemy was o tym informować!

Slimberry – cena i gdzie kupić? Apteka, Allegro czy Ceneo?

Tabletki na odchudzanie Slimberry niedostępne są w aptece. Nie znajdziesz ich również na takich portalach zakupowych jak Allegro czy Ceneo. Chcąc zamówić preparat, nie pozostaje Ci nic innego, jak złożyć zamówienie poprzez oficjalną stronę producenta. Ma to swoje plusy i minusy, ale producent zapewnia szybką i dyskretną wysyłkę, dzięki której w przeciągu kilku dni środek zostanie dostarczony wprost do Twojego domu!

Jaki jest koszt SlimberryCena wynosi 137 zł za opakowanie liczące 30 kapsułek. Pamiętaj, że standardowe dawkowanie suplementów diety to ok. 2 kapsułki na dzień, dlatego jedno opakowanie wystarczy tylko na 15 dni kuracji. Składając zamówienie, warto przemyśleć wybór i zamówić np. od razu dwa opakowania. Dzięki temu masz pewność, że otrzymasz minimum miesięczny zapas.

Czy jest gwarancja zwrotu pieniędzy? Produkty tej klasy mają to do siebie, że producenci często oferują gwarancję zwrotu pieniędzy, która daje prawo do odzyskania środków w przypadku niezadowolenia z efektów. W tym wypadku przewidziano jedynie 30-dniową gwarancję satysfakcji. Za to przyznajemy producentowi plus, jednak standardem jest dziś minimum 90 dni.

Slimberry – opinie

Trudno znaleźć rzetelne i merytoryczne opinie na temat tabletek odchudzających Slimberry, ponieważ produkt jest nowy i wiele osób zapewne testuje jeszcze jego działanie. Jeżeli stosujesz tabletki odchudzające Slimberry lub inne, podziel się doświadczeniami w komentarzu pod artykułem. Dzięki temu inni będą mieli okazję skorzystać z Twoich porad i poprawić efekty odchudzania. Czekamy na Twój głos pod artykułem.

Sliminator – sprawdź ofertę na stronie producenta

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *