PERFECT SPEAK – CENA, OPINIE. CZY NAUCZYSZ SIĘ JĘZYKA OBCEGO W 2 TYGODNIE?

Perfect Speak – cena, opinie. Czy nauczysz się języka obcego w 2 tygodnie?

Perfect Speak to platforma z multimedialnymi fiszkami do automatycznej nauki najróżniejszych języków. Można się uczyć za pomocą komputera, tabletu czy smartfona. Mają na celu pobudzać mózg do wydajniejszej nauki. Tylko czy ta metoda rzeczywiście działa? Czy możemy ufać reklamom? Sprawdź już teraz opinie klientów, którzy już przetestowali Perfect Speak.

Perfect Speak – co to takiego?

Perfect Speak to dwutygodniowa formuła, dzięki której uczymy się w sposób automatyczny języka obcego. Opracowano ją we współpracy z Robertem Hendersonem, już od jakiegoś czasu jest dostępna w Polsce i bardzo odważnie prezentowana jako przełom w lingwistyce.

Na platformie znajdują się multimedialne karty do nauki języków. Korzystamy z nich za pomocą komputera, tabletu, smartfona czy jeszcze innych urządzeń elektronicznych. Metoda powstała w oparciu o wieloletnie badania procesów pamięciowych człowieka.

CHCESZ ZOBACZYĆ LEPIEJ OCENIANY KURS JĘZYKOWY? KLIKNIJ TUTAJ I SPRAWDŹ EASY SPEAKER!

Perfect Speak – działanie kursu

Formuła bazuje na aktywatorze pamięci, którego zadaniem jest zapewnienie natychmiastowej i kompleksowej nauki języków obcych. Wszystkie fiszki są zbudowane na tej samej zasadzie – wyraz połączony jest z obrazem i dźwiękiem z prawidłową wymową słowa i przykładem jego wykorzystania.

Płynna komunikacja w danym języku obiecywana jest już po 2 tygodniach. Perfect Speak ma wspierać przełamanie bariery językowej i oporów przed porozumiewaniem się w wybranym języku. Według twórców ta charakterystyczna metoda działa na 3 płaszczyznach:

  • Pomaga pozbyć się niechęci do nauki języka – Perfect Speak ma likwidować niechęć do uczenia się języka obcego, co stanowi największą przeszkodę w przyswajaniu kolejnych języków. Autor formuły twierdzi, że nauka z Perfect Speak to sama przyjemność i żadne zniechęcenie nie występuje.
  • Oddziałuje na mózg i pamięć w taki sposób, by ich praca była 5 razy wydajniejsza – ma podnosić poziom aktywacji procesów, które zachodzą w mózgu i pamięci. Twórca formuły zapewnia, że aktywność mózgu będzie rosnąć do 4. dnia, zaś wydajność jego funkcjonowania zwiększy się w znaczy sposób.
  • Przyspiesza naukę języków obcych automatycznie – uczenie się i zapamiętywanie jest automatyczne, poniewaz pobudzane są dwie półkule mózgu jednocześnie. To czyni naukę bardziej skuteczną i o wiele szybszą. Każdy kolejny wyraz lub wyrażenie zapamiętywane jest szybciej, łatwiej i znacznie trwalej.

Fiszki powstały, by pobudzać mózg do kojarzenia wyrazów z odpowiednimi elementami, co ma wpływać na lepsze zapamiętywanie. Fiszki mają za zadanie tworzyć sieci skojarzeń, które powinny być przypisane do jednego słowa. Taka metoda ma umożliwić zapamiętanie do 200 słów na dzień. Uczenie się z wykorzystaniem formuły Hendersona ma pozwolić na opanowanie języka obcego w ciągu 2 tygodniu. Twórca gwarantuje, że systematyczna nauka z pomocą fiszek umożliwia swobodę w komunikacji w wybranym języku obcym.

Czy Perfect Speak jest dla każdego?

Twórca formuły zaznacza, że metoda nie wpływa na każdego w identycznym stopniu. Na niektórych może zadziałać, na innych niestety nie. Aby zauważyć efekty należy regularnie uczyć się i utrwalać materiał. Dlatego Perfect Speak dla wielu osób nie będzie dobrą metodą. Tworzenie trwałych sieci skojarzeń u jednych się sprawdzi, u innych zaś nie okaże się skuteczne.

Perfect Speak – ile kosztuje i gdzie można kupić?

Perfect Speak to produkt, który nie należy do najtańszych. Cena regularna wynosi 297 zł. Można trafić na specjalną promocję i zakupić kurs za 137 zł. Jedyne miejsce, gdzie uda nam się kupić produkt to strona producenta. Interaktywne fiszki nie są dostępne na allegro, ebay czy innych portalach.

Perfect Speak – warto czy nie warto?
Komentarze klientów

Platformy internetowe z fiszkami do nauki języków są coraz bardziej popularne. Wiele osób postanawia właśnie w taki sposób uczyć się języka obcego. Perfect Speak to całkiem nowy produkt, dlatego w Internecie ma jeszcze mało opinii. Udało nam się dotrzeć do paru komentarzy, poniżej wklejamy dwa z nich (zachowane oryginalne nicki):

Jola_k : Od zawsze marzyłam, by nauczyć się biegle angielskiego. Lata nauki w szkole, kursy, podręczniki i zawsze i tak byłam na tym samym poziomie. Nie widziałam nigdy jakiegoś wielkiego skoku, a bardzo chciałam mówić płynnie, bo pomogłoby mi to w pracy. Z gramatyką też miałam niemałe problemy. Dlatego szukałam jakiegoś skuteczniejszego sposobu, bo zależało mi też na czasie. Kupiłam Perfect Speak, bo uwierzyłam w reklamę w Internecie. Nauczyłam się nowych słówek, ale prawdę mówiąc jestem nieco zawiedziona. Nie nazwałabym tej metody czymś lepszym od tradycyjnej nauki. Kurs jak każdy inny, może nawet trochę za drogi, bo nie dostajemy niczego specjalnego za taką kwotę. Ogólnie nauka poprzez platformę mi się podoba, dlatego mam teraz zamiar znaleźć inną platformę, która będzie bogatsza i której jakość będzie wyższa.

Andyy : Nie cierpię wkuwania słówek i robienia nudnych ćwiczeń w podręcznikach. Chciałem szybko nauczyć się niemieckiego, bo czeka mnie wyjazd za granicę. Kupiłem Perfect Speak i zacząłem się uczyć. Początkowo było to coś oryginalnego, ale już po tygodniu stało się nudne i nie widziałem takich efektów, jakie były gwarantowane. Może po prostu nie mam talentu do języków albo metoda akurat na mnie nie działa. Może za jakiś spróbuję jeszcze raz i pójdzie mi lepiej.

Czy polecamy Perfect Speak? Opinia redakcji

Opinie o Perfect Speak są różne, jednak w 14 dni nikomu nie udało się opanować języka w takim stopniu, jak obiecuje producent. Metoda na każdego działa inaczej, wszystko zależy od znajomości języka i intelektualnego potencjału. Gwarantowane rezultaty są bez dwóch zdań znacznie wyolbrzymione.

Kurs można porównać do wielu innych kursów dostępnych na rynku, mimo że twórca uważa, że nauka jest szybsza i skuteczniejsza. Czy Perfect Speak wart jest kupna? Mamy pewna wątpliwość, bo na rynku mozna znaleźć masę lepszych i tańszych kursów, które już zostały sprawdzone przez szerokie grono użytkowników.

Perfect Speak

Znajomość języków jest ważna i potrafi diametralnie zmienić nasze życie. Pozwala znaleźć lepiej płatną pracę, wyjechać za granicę, podróżować, poznawać ludzi z różnych krajów. Jeżeli chcesz szybko i skutecznie opanować dowolny język, to polecamy sprawdzoną i znana na rynku multimedialną platformę Easy Speaker. Została opracowaną przez Cristiana Petterssona – światowej sławy poliglotę, który biegle włada 22 językami obcymi.

CHCESZ ZOBACZYĆ LEPIEJ OCENIANY KURS JĘZYKOWY? KLIKNIJ TUTAJ I SPRAWDŹ EASY SPEAKER!

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *