Granty językowe – OPINIE, CENA, SKUTECZNOŚĆ – Lepsza przyszłość

Dofinansowania na kursy językowe – Granty językowe

Ostatnio pojawiło się dużo zapytań dotyczących dofinansowań na kursy językowe, które oferuje Granty językowe Lepsza Przyszłość. Postanowiliśmy to sprawdzić i powiedzieć Wam, czy warto starać się o tę dotację. Czytajcie dalej!

Program “Lepsza Przyszłość”, jak sama nazwa wskazuje, ma na celu pomóc jego uczestnikom poprawić status swojego życia. Nauczenie się chociaż jednego języka, nie mówiąc już o kilku, z pewnością pozwoli zmienić swoją przyszłość – zagwarantować odpowiednią ścieżkę kariery, a więc porządną pracę i bezpieczeństwo finansowe.

Właśnie dlatego dzięki inicjatywie powstał program “Lepsza Przyszłość”, który otrzymał specjalne środki finansowe na rozwój umiejętności zawodowych Polaków, a jak wiadomo znajomość języków obcych na rynku pracy jest ceniona bardzo wysoko.

Dofinansowania do nauki języków obcych – jaki budżet?

Nie wiemy dokładnie, jaka suma została przeznaczona na dofinansowania, jednak wiemy, że dotacje będą przyznawane, aż skończy się budżet. Radzimy się pospieszyć, by nie przegapić szansy, bo jest o co walczyć. Uczestnicy otrzymują aż 80% dofinansowania do nauki wybranego języka, a mamy do wyboru aż 15 języków obcych, z których wiele jest naprawdę bardzo dobrze opłacanych na rynku pracy.

80% to wyjątkowo dużo, dlatego warto skorzystać z takiej pomocy, tym bardziej, że tego typu programy nie pojawiają się w Polsce codziennie. Każdy przecież wie, jak to wygląda z naszym budżetem w kraju. Dzięki ogromnemu dofinansowaniu możemy nauczyć się języka obcego prawie za darmo lub pozwolić sobie na zakup kilku kursów, a nie tylko jednego!

Jak otrzymać dotację na kurs językowy?

Aby otrzymać dotację na kurs językowy dowolnego języka wystarczy wypełnić i wysłać formularz. Wpisujemy swoje imię i nazwisko, numer telefonu i adres mailowy, po czym wysyłamy zgłoszenie. Jeżeli będą jeszcze miejsca, to konsultant do nas oddzwoni i zweryfikuje, czy spełniamy kryteria, by otrzymać 80% refundacji.

To bardzo proste. Z programu “Lepsza Przyszłość” skorzystało już kilka tysięcy Polaków i są bardzo zadowoleni, bo za każdy inny kurs językowy zapłaciliby pełną kwotę, a tutaj zaledwie 20% ceny kursu.

Odbierz dofinansowanie i naucz się języka!

Każdego, kto waha się nad wzięciem udziału w programie refundującym naukę języka zachęcamy do podjęcia decyzji i wysłania zgłoszenia już teraz! Nikt inny nie zadba o Twoje lepsze jutro, tylko Ty sam. A jeżeli możesz to zrobić 80% taniej, to czemu nie skorzystać z takiej pomocy?

Program Akademii Kursów Rozwojowych jest bardzo korzystny i szybko może się skończyć, bo chętnych jest cała masa, dlatego serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału. Weź swoją karierę w swoje ręce i ucz się języków! Trzymamy za Ciebie kciuki! 🙂

Uzyskaj dofinansowanie – kliknij aby przejść do strony

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *