DETOSIL – testowaliśmy 14 dni. Mamy wyniki

CO TO JEST DETOSIL?

Suplement diety Detosil, to preparat na oczyszczanie organizmu. Produkt występuje w postaci kapsułek, które jak zapewnia producent, mają właściwości oczyszczające. Nie chodzi tu oczywiście o działanie myjące, a o naturalny detoks wewnętrzny, czyli zdolność usuwania z organizmu wszelkich niekorzystnych substancji (toksyn), a także pasożytów.

Skład Detosil

W omawianym suplemencie można znaleźć dość ciekawe składniki, którym warto się przyjrzeć. W jego składzie powinniśmy znaleźć:

  • Ostropest – znana z neutralizacji toksyn oraz zmniejszania skutków ubocznych. W sieci można dowiedzieć się, iż jest pomocny przy zwiększeniu wytwarzania soków trawiennych, wykazując także działania kojące i przeciwzapalne.
  • Zieloną herbatę – często stosowana w różnego rodzaju suplementach na odchudzanie. Ma przyczyniać się do zamiany tłuszczu w dodatkową energię.
  • Jagody Acai – owoce zawierające antyoksydanty, witaminy i kwasy Omega 3, 6 i 9. Prawdopodobnie istotny składnik w procesie detoksykacji organizmu.
  • Korzeń lukrecji – charakteryzuje się właściwościami detoksykującymi oraz przeciwzapalnymi. Ma wspierać procesy trawienne i metaboliczne oraz poprawiać wchłanialność składników odżywczych przez organizm.

Detosil – zalecane stosowanie produktu

Preparat Detosil występuje w formie kapsułek. W opakowaniu znajdziemy 15 kapsułek o wadze 520 mg. Producentem tego suplementu diety jest firma RevitaPharm. Kapsułki produkowane są w Unii Europejskiej.

W celu osiągnięcia satysfakcjonujących efektów suplementacji Detosilu zaleca się stosowanie 1 kapsułki dzienne najlepiej tuż po spożyciu śniadania. Nie przekraczać dziennej zalecanej dawki.

Przed zastosowaniem warto zapoznać się z informacjami zawartymi w dołączonej ulotce a także w razie pojawiających się wątpliwości skonsultować się z lekarzem bądź farmaceutą.

Mimo niezwykle naturalnego składu, produkt może zawierać alergeny.

Efekty Detosil

Jak już wiemy, produkt ten posiada znaczną część osób niezadowolonych z działania tego produktu. Oczywiście nie do końca to świadczy, iż preparat ten nie jest dobry jednak zwiększa to ryzyko na brak satysfakcji z jego zakupu. Bądź co bądź warto jest jednak poznać ewentualne efekty omawianego preparatu. Mają to być takie działania jak:

  • Detoksykacja organizmu.
  • Poprawione funkcjonowanie układu krwionośnego.
  • Brak wzdęć.
  • Niwelowanie bólów brzucha.
  • Poprawione samopoczucie.
  • Brak uczucia senności oraz apatii.

Warto również pamiętać, że przedstawione powyżej działania omawianego suplementu nie zostały wiarygodnie potwierdzone, dlatego też warto przynajmniej w obecnej chwili być nastawionym sceptycznie do wymienionych informacji kwestii efektów Detosil.

Opinia redakcji

Zgodnie z naszą opinią Detosil jest produktem, który ma bardzo ciekawy skład.Szczególnie mowa tutaj o jagodach Acai, które cieszą się ogromną popularnością również w innych środkach mających działanie detoksykujące. Minusem jest jednak cena za 30 tabletek.

Podsumowanie – czy warto kupić Detosil?

Pozytywne efekty stosowania Detosilu można odczuć zaledwie po kilku dniach stosowania. Naturalny skład i przemyślana receptura produktu, pozwolą pozbyć się toksyn i pasożytów, wpłyną także na dobre działanie układu odpornościowego, przyspieszą metabolizm i poprawiają samopoczucie. Detosil będzie także dobrym remedium na problemy ze snem i koncentracją. Jest to środek o szerokim zastosowaniu, który zdecydowanie jest warty stosowania.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *