DOFINANSOWANIA DO KURSÓW JĘZYKOWYCH W AKADEMII KURSÓW ROZWOJOWYCH – DLA KOGO? JAKA CENA?

Ostatnie dni na rozliczenie PIT za 2018 rok. Sprawdź, do kiedy ...

W Internecie jakiś czas temu pojawiła się informacja o kolejnej edycji przyznawania dofinansowań do nauki języków obcych. Program powstał dzięki inicjatywie Akademii Kursów Rozwojowych. Budżet jeszcze się nie wyczerpał, dlatego postanowiliśmy napisać o tych dotacjach, bo naprawdę wiele osób jest zainteresowanych. Jeśli natknęliście się na ogłoszenie o dotacjach i zastanawiacie, kto może je dostać, na jakie dofinansowanie możecie liczyć i czy warto, to czytajcie dalej. Rozwiejemy wszystkie Wasze wątpliwości!

Kto może dostać dofinansowanie na naukę języków w Akademii Kursów Rozwojowych?

Dofinansowanie na naukę języków w Akademii Kursów Rozwojowych może otrzymać każdy, kto spełnia aktualne warunki. A to, do kogo aktualnie skierowany jest program zależy od sytuacji na rynku pracy i tego, która grupa w danym momencie najbardziej potrzebuje wsparcia zawodowego. Nawet jeśli teraz nie możesz dostać dotacji, to niedługo może ruszyć program, który już Ciebie dotyczy. Dlatego warto i tak zgłosić się do programu i ewentualnie poczekać, aż ruszy kolejna edycja i załapiemy się na refundację nauki języków.

Na jakie dofinansowanie na kursy językowe można liczyć?

Dofinansowanie na kursy językowe, które można otrzymać na naukę w Akademii Kursów Rozwojowych to aż 80%. Wychodzi na to, że uczestnicy programu płacą jedynie 20% normalnej wartości kursu językowego. Nie ma co się dziwić, że program refundujący stał się tak popularny i coraz więcej osób zgłasza się i uczy języków. Budżet na rok 2019 jeszcze się nie skończył, ale biorąc pod uwagę zainteresowanie, już niedługo może się wyczerpać. Zachęcamy do wysyłania zgłoszeń, póki dotacje w wysokości 80% są jeszcze dostępne!

Dotacje na naukę języków – jak otrzymać?

Aby otrzymać dotację na naukę języków obcych wystarczy wejść na stronę Akademii Kursów Rozwojowych, wypełnić formularz i wysłać go.

Kliknij tutaj i wejdź na adres: http://akademia-kursow-rozwojowych.com/

Trwa to chwilę i jest banalnie proste. Wejdźcie i sprawdźcie, czy macie szansę dostać dofinansowanie i czy nabór jeszcze trwa. Jeśli nie, to czekajcie na kolejny, a wysłać zgłoszenie i tak nie zaszkodzi. Dzięki temu konsultant oddzwoni do Was, jak tylko ruszy kolejna edycja. Zapiszcie się i dajcie nam potem znać, czy udało Wam się otrzymać dotację i jakiego języka się nauczyliście. Pamiętajcie, że warto się uczyć w każdym wieku! 🙂

Related Articles

5 Comments

 • te te , 27 kwietnia 2019 @ 12:18

  Na stronie napisano że dofinansowanie jest mozliwe dla kobiet w wieku 24-34 lat i akurat się załapałam. Czekam teraz na weryfikacje zgloszenia

 • Andrzej , 29 kwietnia 2019 @ 16:43

  Zdecydowałem się skorzystać z dofinansowania. Czekam na paczkę 🙂

 • Milena , 19 czerwca 2019 @ 15:54

  Ile pytan w jednym komentazu xD. Ja jestem po niemieckim bo wyjezdzam tam do pracy. I mi sie oplacalo, teraz juz na luzie rozumiem. A te refundacje to musisz sprawdzac bo sie pojawiaja co jakis czas na stronie http://akademia-kursow-rozwojowych.com/

 • User , 1 sierpnia 2019 @ 18:09

  Kto wspolfinansuje projekt??

 • Mateusz , 3 września 2019 @ 10:02

  Z Ciekawości zamówiłem materiały do j.ang za ok 250zl. Być może faktycznie będzie warto. Zobaczymy co przyjdzie ciekawego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *