DOFINANSOWANIA DO KURSÓW JĘZYKOWYCH W AKADEMII KURSÓW ROZWOJOWYCH – DLA KOGO? JAKA CENA?

Ostatnie dni na rozliczenie PIT za 2018 rok. Sprawdź, do kiedy ...

W Internecie jakiś czas temu pojawiła się informacja o kolejnej edycji przyznawania dofinansowań do nauki języków obcych. Program powstał dzięki inicjatywie Akademii Kursów Rozwojowych. Budżet jeszcze się nie wyczerpał, dlatego postanowiliśmy napisać o tych dotacjach, bo naprawdę wiele osób jest zainteresowanych. Jeśli natknęliście się na ogłoszenie o dotacjach i zastanawiacie, kto może je dostać, na jakie dofinansowanie możecie liczyć i czy warto, to czytajcie dalej. Rozwiejemy wszystkie Wasze wątpliwości!

Kto może dostać dofinansowanie na naukę języków w Akademii Kursów Rozwojowych?

Dofinansowanie na naukę języków w Akademii Kursów Rozwojowych może otrzymać każdy, kto spełnia aktualne warunki. A to, do kogo aktualnie skierowany jest program zależy od sytuacji na rynku pracy i tego, która grupa w danym momencie najbardziej potrzebuje wsparcia zawodowego. Nawet jeśli teraz nie możesz dostać dotacji, to niedługo może ruszyć program, który już Ciebie dotyczy. Dlatego warto i tak zgłosić się do programu i ewentualnie poczekać, aż ruszy kolejna edycja i załapiemy się na refundację nauki języków.

Na jakie dofinansowanie na kursy językowe można liczyć?

Dofinansowanie na kursy językowe, które można otrzymać na naukę w Akademii Kursów Rozwojowych to aż 80%. Wychodzi na to, że uczestnicy programu płacą jedynie 20% normalnej wartości kursu językowego. Nie ma co się dziwić, że program refundujący stał się tak popularny i coraz więcej osób zgłasza się i uczy języków. Budżet na rok 2019 jeszcze się nie skończył, ale biorąc pod uwagę zainteresowanie, już niedługo może się wyczerpać. Zachęcamy do wysyłania zgłoszeń, póki dotacje w wysokości 80% są jeszcze dostępne!

Dotacje na naukę języków – jak otrzymać?

Aby otrzymać dotację na naukę języków obcych wystarczy wejść na stronę Akademii Kursów Rozwojowych, wypełnić formularz i wysłać go.

Kliknij tutaj i wejdź na adres: http://akademia-kursow-rozwojowych.com/

Trwa to chwilę i jest banalnie proste. Wejdźcie i sprawdźcie, czy macie szansę dostać dofinansowanie i czy nabór jeszcze trwa. Jeśli nie, to czekajcie na kolejny, a wysłać zgłoszenie i tak nie zaszkodzi. Dzięki temu konsultant oddzwoni do Was, jak tylko ruszy kolejna edycja. Zapiszcie się i dajcie nam potem znać, czy udało Wam się otrzymać dotację i jakiego języka się nauczyliście. Pamiętajcie, że warto się uczyć w każdym wieku! 🙂

Related Articles

5 Comments

 • te te , 27 kwietnia 2019 @ 12:18

  Na stronie napisano że dofinansowanie jest mozliwe dla kobiet w wieku 24-34 lat i akurat się załapałam. Czekam teraz na weryfikacje zgloszenia

 • Andrzej , 29 kwietnia 2019 @ 16:43

  Zdecydowałem się skorzystać z dofinansowania. Czekam na paczkę 🙂

 • Milena , 19 czerwca 2019 @ 15:54

  Ile pytan w jednym komentazu xD. Ja jestem po niemieckim bo wyjezdzam tam do pracy. I mi sie oplacalo, teraz juz na luzie rozumiem. A te refundacje to musisz sprawdzac bo sie pojawiaja co jakis czas na stronie http://akademia-kursow-rozwojowych.com/

 • User , 1 sierpnia 2019 @ 18:09

  Kto wspolfinansuje projekt??

 • Mateusz , 3 września 2019 @ 10:02

  Z Ciekawości zamówiłem materiały do j.ang za ok 250zl. Być może faktycznie będzie warto. Zobaczymy co przyjdzie ciekawego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *