AKADEMIA KURSÓW ROZWOJOWYCH – Opinie. Czy to Skuteczna Metoda?

Ostatnie dni na rozliczenie PIT za 2018 rok. Sprawdź, do kiedy ...

DOFINANSOWANIA NA KURSY JĘZYKOWE W AKADEMII KURSÓW ROZWOJOWYCH – OPINIE KLIENTÓW

Ostatnio pisaliśmy Wam o tym, jak możecie otrzymać 80% dofinansowania na kursy językowe w Akademii Kursów Rozwojowych. Nabór jeszcze trwa, więc możecie śmiało składać wnioski. To doskonała pomoc dla każdego, kto chce rozwinąć swoje umiejętności językowe, polepszyć sytuację zawodową, a co za tym idzie – finansową. Znaleźliśmy sporo różnych opinii w Internecie od osób, które już skorzystały z dotacji. Przeczytajcie i sami zdecydujcie, czy warto.

REFUNDACJE KURSÓW JĘZYKOWYCH – OPINIE, CZY WARTO?

Dowiedziałam się o dotacjach od koleżanki, która w ten sposób mogła sobie pozwolić na zakup dwóch kursów językowych, a nie tylko jednego. W końcu 80% było dofinansowane! Była bardzo zadowolona z nauki. W zaledwie miesiąc zrobiła ogromny postęp w angielskim i francuskim i zaczęła rozglądać się za lepszą pracą. Zachęciła mnie i też wysłałam zgłoszenie, dostałam dotację i już wczoraj zaczęłam się uczyć angielskiego. Świetny kurs, bardzo dobrze zbudowany! Aż chce mi się uczyć, mam nadzieję, że ja też zrobię takie postępy i będę mówić bez zająknięcia po angielsku. A to wszystko za pół darmo. Świetny program, polecam wszystkim! Zapisujcie się póki są jeszcze miejsca!

Natalia, 27 lat

Informację o dofinansowaniach znalazłam w internecie. Jak zobaczyłam, że program jest w 80% dofinansowany, od razu się zapisałam. I był to strzał w dziesiątkę! Zapłaciłam o wiele mniej, niż normalnie za kurs i już od 2 tygodni uczę się niemieckiego. Planuję wyjechać do Niemiec, dlatego potrzebowałam porządnego kursu językowego. Nie chciałam przepłacać, więc wzięłam udział w projekcie Lepsza Przyszłość i jestem pewna, że dzięki nauce niemieckiego moja przyszłość będzie o wiele lepsza. Fajnie, że powstają takie programy i wciąż mimo kiepskiej sytuacji w kraju znajdują się pieniądze w budżecie, by pomóc ludziom w nauce. Popieram takie coś! W końcu na coś płacimy te podatki, prawda? Warto więc korzystać, jeżeli jest taka możliwość.

Barbara, 34 lata

Barbara, 34 lata

Zgłosiłem się, zaraz zadzwonił do mnie konsultant i przyznano mi najwyższe dofinansowanie – 80%. Coś pięknego. Nigdy w sumie nie myślałem, żeby się uczyć języków, ale skoro praktycznie za darmo, to zamówiłem sobie ten kurs. Myślę, że powinniśmy wykorzystywać takie akcje, skoro powstają i jest jakiś budżet na to. W sumie w każdym wieku warto się uczyć. Może zamówię sobie jeszcze jeden kurs, póki co świetnie mi się uczy.

Adam, 40 lat

Uzyskaj dofinansowanie z dodatkowym rabatem – kliknij aby przejść do strony

Related Articles

2 Comments

  • te te , 27 kwietnia 2019 @ 12:18

    Na stronie napisano że dofinansowanie jest mozliwe dla kobiet w wieku 24-34 lat i akurat się załapałam. Czekam teraz na weryfikacje zgloszenia

  • Andrzej , 29 kwietnia 2019 @ 16:43

    Zdecydowałem się skorzystać z dofinansowania. Czekam na paczkę 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *