Simple Speak – Nauka dowolnego języka w bardzo krótkim czasie albo otrzymasz 100% zwrotu pieniędzy!

GWARANCJA SATYSFAKCJI! Nauka dowolnego języka w bardzo krótkim czasie albo otrzymasz 100% zwrotu pieniędzy!*

Simple Speak

Cześć,
Nazywam się Michał i mam przyjemność wprowadzić
kilku tygodniową formułę automatycznej nauki języków obcych na polski rynek. Jest to nie tylko przyjemność, ale też cenne doświadczenie. Jestem strasznie zadowolony z efektów, ponieważ metoda jest prawdziwym przełomem w lingwistyce.

Prowadzę własną szkołę językową w Warszawie i w ciągu ostatnich 15 lat pomogłem ponad 4800 osobom nauczyć się dowolnego języka obcego – angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, norweskiego, chińskiego i wielu innych.

Kilka lat pracy z ludźmi w różnym wieku i stopniu zaawansowania nauczyło mnie jednego. Aby szybko nauczyć się obcego języka, potrzeba czegoś o wiele bardziej wydajnego niż tradycyjne metody.

Fakt pozostaje faktem: żeby szybko zacząć komunikować się w obcym języku z zadowalającą swobodą, nie wystarczy nauczyć się słówek na pamięć. Tak samo jak nie wystarczy korzystać ze specjalistycznych podręczników lub oglądać filmy w obcym języku. Tutaj trzeba czegoś naprawdę silnego – czegoś, co będzie aktywatorem ośrodków pamięci, który będzie w stanie zapewnić natychmiastową i kompleksową naukę języka obcego.

Testowałem wiele różnych metod, ale tylko dzięki tej mogłem codziennie opanować około 200 nowych słów na trwałe. I to w tak szybki sposób.*

Szczerze mówiąc, pisały do mnie osoby, które w ciągu 48 pierwszych godzin nauczyły się ponad pięćset słów. Wiele z nich już po 1 tygodniu posługiwało się swobodnie nowym językiem.*

Ludzie, którzy przez wiele lat mieli psychiczną blokadę przez mówieniem w obcym języku, dzięki metodzie Simple Speak zlikwidowali swoje emocjonalne opory i strach.

Formuła przyspieszonej nauki języków pozwoli Ci z łatwością:

  • nauczyć się podstaw wybranego języka obcego w dwa tygodnie*;
  • po kolejnych KILKU tygodniach posługiwać się językiem na poziomie średnio-zaawansowanym;*
  • zwiększyć swoje kwalifikacje zawodowe – awans czy lepiej płatna praca już nie będzie poza Twoim zasięgiem;
  • rozmawiać z obcokrajowcami w podróży – rezerwacja hotelu, zamówienie taksówki czy wezwanie pomocy medycznej nie będzie żadnym problemem;
  • zatroszczyć się o rozwój osobisty, ponieść poziom inteligencji lingwistycznej oraz kompetencji – rodzina i przyjaciele będą z dumą mówić o Twoich zdolnościach.

Wspomniana przeze mnie formuła działa na 3 głównych płaszczyznach:

1. Niszczy niechęć do nauki

Prawda jest taka, że nigdy nie nauczysz się języka obcego, jeżeli nie będziesz odpowiednio zmotywowany. Prędzej czy później zrezygnujesz, niechęć do nauki złamie każdego. Ten sposób jednak niszczy brak motywacji. Będziesz widzieć swoje postępy każdego dnia, a dzięki temu zwiększysz ochotę na kolejną porcję nauki. Twoja satysfakcja z poznawania nowego języka będzie rosła w postępie geometrycznym, co zablokuje odczuwanie zniechęcenia nauką.

2. Stymuluje mózg i pamięć do 5-krotnie wydajniejszej pracy*

Poziom aktywacji Twojego mózgu i procesów pamięci w ciągu kilku dni będzie wzrastał. Będziesz mógł zauważyć to codziennie, mniej więcej do czwartego dnia. Ten poziom pobudzenia umysłu i wydajności pamięci ustabilizuje się i będzie 5 razy wyższy niż aktualnie.*

3. Naturalnie przyspiesza naukę języka obcego

Od chwili rozpoczęcia nauki metodą , będziesz mógł przyswajać wybrany język niemal automatycznie. Nie będziesz musiał myśleć o tym bez przerwy. Ćwiczenia pobudzają do pracy obie półkule mózgu, czego wynikiem jest powstawanie nawet 15 razy więcej połączeń neuronowych niż podczas nauki tradycyjnymi metodami. Dzięki temu kolejne słowa możesz zapamiętać lepiej i skuteczniej. Po pewnym czasie będziesz ich używać płynnie zarówno w mowie, jak i w piśmie, więc zapewne zapomnisz, że ich nauka była jakimkolwiek wysiłkiem.

Tym, co sprawia, że skuteczność metody automatycznej nauki języków jest tak wysoka, jest system multimedialnych fiszek. Są to multimedialne karty, dzięki którym nauczysz się języka obcego za pomocą komputera, tabletu, smartfona lub innych urządzeń elektronicznych. Każda z fiszek zawiera połączenie słowa oraz obrazu, a dodatkowo posiada nagranie dźwiękowe z poprawną wymową wyrazu, przykładowe zastosowanie oraz scenkę sytuacyjną.

W czasie oglądania fiszki, Twój mózg jest zmuszony do kojarzenia słów z każdym z wymienionych powyżej elementów. Dlatego zamiast 1 połączenia skojarzeniowego: zapis słowa po polsku – zapis słowa w obcym języku”, które używane jest w tradycyjnym modelu nauczania, w czasie nauki z fiszkami mózg buduje aż 5 takich połączeń.

Możesz sobie to zobrazować jako mocną i trwałą sieć we własnym umyśle, która oplata dany wyraz. Dlatego o wiele szybciej zapamiętujesz nowe słowa. Poza tym, taką sieć trudno zniszczyć, więc naturalny proces zapominania zostaje spowolniony pięciokrotnie.

Daj sobie jeden dzień z systemem multimedialnych fiszek, a przekonasz się, że można z łatwością przyswoić w tym czasie nawet kilkasetnowych słów. Ich regularne stosowanie pozwoli Ci natomiast na poznanie języka obcego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację już po tygodniu*.

System, który przedstawiam, ma 5 razy wyższą wydajność niż tradycyjne metody nauczania języków. Jest to multimedialna platforma fiszek Simple Speak!

Używanie ich:

1. Jest proste

Nie ma potrzeby mechanicznego zapamiętywania słówek. Nie musisz także korzystać ze specjalistycznych podręczników ani dodatkowo wspomagać swojej koncentracji i pamięci. Tym, co musisz robić, to przejrzenie fiszek 2 razy dziennie. Pierwszy raz – rano, a drugi – wieczorem. Później będziesz mógł swobodnie komunikować się w nowym języku.

2. Naturalnie usprawnia pracę umysłu

Multimedialne fiszki ułatwiają nie tylko naukę języków obcych. Opierają się na naturalnych mechanizmach pamięci i skojarzeń, dzięki czemu zwiększają koncentrację, a także wydajność mózgu.

3. Daje natychmiastowe efekty

Już po pierwszym dniu możesz mieć opanowane aż kilkaset nowych słów i wyrażeń. Możesz zauważyć także pierwsze postępy i zwiększyć swobodę, z jaką posługujesz się obcym językiem. Jeśli będziesz regularnie stosować fiszki Simple Speak! do nauki, będziesz w stanie błyskawicznie opanować niemiecki, angielski, francuski czy jakikolwiek inny język oraz bez problemu będziesz mógł porozumieć się z ludźmi z zagranicy.

Metoda może być najskuteczniejszym sposobem uczenia się języków obcych, jaki kiedykolwiek powstał. Został przebadany przez neurolingwistów i przetestowany na wielu innych osobach, między innymi na mnie oraz pani Alicjia.

effect

„Błyskawiczne efekty”

„Już ponad 4 lata próbuję nauczyć się angielskiego. Chcę w końcu znaleźć lepszą, dobrze płatną pracę. Myślałam, że próbowałam już wszystkiego… kursów w dobrych szkołach, samouczków, prywatnych zajęć z korepetytorem – jednak to nie przynosiło efektów. Ale te fiszki okazały się strzałem w dziesiątkę! Zdecydowany postęp widziałam już po tygodniu stosowania. Umiałam przeprowadzić krótką rozmowę i napisać potem e-maila. Wydaje mi się, że mój mózg chłonie nowe słówka jak magiczna gąbka!”*

Alicja K.

effect

Zmiana na 100%

„Nie rozumiem, po co komu kursy w szkole, jeśli można mieć fiszki Simple Speak Można wybrać sobie poziom zaawansowania, kategorie słówek, nie musisz wychodzić z domu, a do tego nikt cię nie ocenia i nie piszesz testów! Innymi słowy: ZERO stresu. Certyfikaty nie oznaczają, że ktoś swobodnie mówi w innym języku, to tylko potwierdzenie, że byłeś na kursie. A czy coś umiesz? No, nie zawsze tak jest. Przekonałem się o tym na własnej skórze, dlatego polecam fiszki każdemu, naprawdę!”*

Marek K.

Miej na uwadze fakt, że ta metoda, tak samo jak każdy inny, nawet dużo droższy sposób, nie zadziała na wszystkich. Mały odsetek ludzi nie dba o regularne utrwalanie wiedzy i swoich postępów i ta metoda nie jest dla nich.

jest na tyle dumny ze swojego systemu multimedialnych fiszek Simple Speak! że daje taką gwarancję:

Gwarancja zwrotu pieniędzy

Jeżeli nie opanujesz materiału odpowiadającemu rocznemu kursowi językowemu w KILKA tygodni lub z jakiegokolwiek innego powodu nie będziesz zadowolony – zgłoś to telefonicznie konsultantowi. Firma zwróci Twoją wpłatę bez zbędnych pytań.

Jak zamówić system multimedialnych fiszek Simple Speak i zaoszczędzić?

Duża skuteczność formuły nauki języków za pomocą multimedialnych fiszek Simple Speak to wynik wielu lat badań naukowych nad procesami pamięciowymi. Ich formuła została oparta na nowoczesnej metodzie budowania trwałych sieci skojarzeniowych, które pozwalają na zapamiętanie nowych słów 5 razy szybciej i trwalej.* Z tego powodu nie jest ona tania.

Jednak zgodził się na przyznanie rabatu przy pierwszym odwiedzeniu strony. Jeśli zdecydujesz się teraz, otrzymasz zniżkę 53%.

W JEDNORAZOWYM rabacie cena za pełny zestaw fiszek do nauki każdego poziomu zaawansowania wynosi 297 zł 137 zł.

Później cena wzrośnie.

Kliknij w przycisk „Rozpocznij naukę języka”, a następnie wypełnij znajdujący się tam formularz. Po wypełnieniu, wybierz jedną z dwóch opcji płatności, przedpłata lub płatność przy odbiorze. Jeśli wybierzesz przedpłatę, otrzymasz dostęp do interaktywnych fiszek na wskazany adres e-mail natychmiast po zaksięgowaniu Twojej płatności. Jeśli wybierzesz płatność przy odbiorze, wyślemy do Ciebie kod aktywacyjny oraz prostą instrukcję aktywacji niezwłocznie po złożeniu zamówienia. Osoby które opłacą swoje zamówienie przez Internet otrzymają całkowicie za darmo zestaw z gramatyką oraz dodatkową porcję fiszek. Później zostanie Ci już tylko ocena. Jeśli będziesz uważać, że nie jesteś w 100% usatysfakcjonowany, otrzymasz zwrot pieniędzy – bez zadawania pytań. Osobiście jednak jestem przekonany, że będziesz bardziej niż zadowolony. Szczerze mówiąc, spodziewam się, że będziesz zachwycony. Myślę, że nauczysz się wybranego języka o wiele łatwiej, szybciej i skuteczniej, niż się spodziewasz.

Powodzenia,
Michał

Zestaw multimedialnych fiszek do nauki języka obcego opartych w 100% na naturalnych procesach umysłowych.

ILOŚĆ W PROMOCYJNEJ CENIE: 24

GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA:

Twoje dane są całkowicie bezpieczne. Zostaną wykorzystane jedynie do realizacji Twojego zamówienia

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *